Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

jebala vas USB konekcija modema sa kompom. to se mece na mrezni kabel i tacka.
Cujes da nema rupa.
A sta fali povezivanju preko USB-a? :unsure:
Kad ides na karticu, onda komp ne mora da se zajebava sa USB protokom. Olaksavas procesoru i stedis ga za druge stvari.
Link to comment
Kad ides na karticu, onda komp ne mora da se zajebava sa USB protokom. Olaksavas procesoru i stedis ga za druge stvari.
Moj procesor je svakako raspadnut tako da to nije bitno. Ako nema razlike u realnoj brzini konekcije, ja zadovoljan.
Link to comment
Moj procesor je svakako raspadnut tako da to nije bitno. Ako nema razlike u realnoj brzini konekcije, ja zadovoljan.
Ako ti je procesor raspadnut (???), pri čemu pretpostavljam da hoćeš da kažeš da je spor i zastareo, onda i te kako ima veze i treba ga što više rasteretiti.No, ima jedan drugi problem, a to je da, prema informacijama od čoveka iz tehničke podrške SBB-a, mnogo majkiploči bi spaljeno od strane kablovskog modema uštekanog preko USB-a. Pa vi (koji imate mogućnost izbora) vidite.
Link to comment

Moze biti da si u pravu za rasterecivanje procesora (imam AMD sa laznih 1700Mhz, koji korektno odradjuje ono cemu je namenjen) ali mislim da ovaj modem i nema opciju povezivanja preko mrezne.fast_800_E4.jpg

Link to comment

U pravu si, mozes da ga povezes samo preko USB-a... U slucaju da koristis Linux, ne bi voleo da imas tog Sagem-a... :)Ja koristim sledecu spravicu:td-8811.jpg

Edited by JFrame
Link to comment
Ja koristim sledecu spravicu:
takođe sam u procesu zamene odvratnog usb adsl modema nekim normalnim ethernet. već mi preporučili tp-link kao ponajbolji odnos cena/performanse. mada sam mislio da je recimo d-link keva. lm, jel taj model preporučljiv? i gde ga nabaviti? unapred zahvalan.
Link to comment

Dajte preporuke za neko programče koje može dosta kvalitetno da zapisuje šta se trenutno odvija na ekranu? Tj ako se koristi neka aplikacija, ili se nešto igra, da se kreira video-zapis u divx formatu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...