Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pre nego što poginem, saplićući se o kablove po kući, ima li neko ideju ako da ih fiksiram? :huh: Btw, podovi su mi od laminata, a ona zaštitna lajsna sa strana je suviše krta da bi se u nju mogao ukucati pristojan ekser. A ako bih ukucala neke tanje i kraće, ne bi mogli da izdrže debljinu,odnosno "jačinu" kabla.

Link to comment
Pre nego što poginem, saplićući se o kablove po kući, ima li neko ideju ako da ih fiksiram? :huh: Btw, podovi su mi od laminata, a ona zaštitna lajsna sa strana je suviše krta da bi se u nju mogao ukucati pristojan ekser. A ako bih ukucala neke tanje i kraće, ne bi mogli da izdrže debljinu,odnosno "jačinu" kabla.
Zvuči kao stara dilema - "da li je bolji dug i tanak ili kratak i debeo?" :wicked: Ako nema previše kabletina, obično može lajsna da se skine i da se kabl(ovi) strpa(ju) pod nju.Alternativa kanalicama su i ona savitljiva rebrasta creva, gde kablovi bar mogu da se grupišu.
Link to comment

Skino juče serijicu, pre no što je spržih na DVD poćero je u BS Playeru koji se do sada pokazao kao najversatilniji divx softverče u mom iskustvu, ono neće. Ide soundtrack, idu titlovi, slika crna ko noć. Probam drugu, treću epizodu, jok. Učitam ih u G-spot, veli da je codec običan Xvid 1.0.2, i da je instaliran. Vaistinu, poćeram ga u Media Player, slika kristalno čista. Uopšte nije toliko važno jer imam bar tri divx softvera, a i DVD obično gledam preko plejera na televizoru, samo me začudilo da dobri stari BS Player (stara verzija, 1.7 mislim) ne prikaže nešto. Je li mu moguće zaviriti pod haubu?

Link to comment

nemam pojma, ali glede 'versatilnosti' (jel sampogodio?) VLC rula.preporuku za njega sam nasao pre jedno 5 godina na serbiancafeu i jos se secam da je lik rekao da bi player pustio nesto i patiku da ubacis u cdrom, bio mi je levatski fazon dok nisam shvatio koliko je to zapravo blizu istini.edit: e da treba mi pomoc. ako neko moze dami kaze sta ne valja. sva slova su u boldu posle jednog restarta, a ne znam kako do default podesavanja post-92-1221077216.jpg

Edited by Hustler
Link to comment

Imam ga naravno, otvorio ga. Nije problem u fajlu, rade sve epizode i u WMP i u MV2 i u VLC, pa čak i na mom Panasonic divX plejeru.The saga continues: večeras probam, isti fajl, u BS-u - radi. Pfff... još par epizoda, sve se otvaraju...

Link to comment
The saga continues: večeras probam, isti fajl, u BS-u - radi. Pfff... još par epizoda, sve se otvaraju...
pa jesi li video koliki je juce bio vazdusni pritisak? nije ni cudo sto nije htelo da radi.........:PI might be in town next week
Link to comment
popizdecu od rezaca. ne znam da li je do njega, nero-a ili diskova.elem, napunim dvd, stavim da recka i to traje po pola sata. nisam nikad stavljala na najbrze, nego nesto tipa 8x, danas probala i sa 4... i ne vredi, krene dobro, al se odmah spusti na 1,2. i skuca mi komp. nema sanse nesto drugo da radim osim da pustim da reze. ima li neko predstavu o cemu se radi?
sredjeno. prebacio mi primary ide channel na pio mode, umesto na dma.
Link to comment

PIO mode ti kopira DVD sat vremena. Treba da ga vratis na DMA.Ovo se desava kad tvrdoglavo terate uredjaj da procita neki disk kome vise nema spasa. Onda Win sam prebaci na PIO. Postoji skripta za resetovanje koju imam tu negde pa ako zatreba, potrazicu je.

Link to comment

Bratu se na staroj verziji Mozille u poslednje vreme dosta cesto desava sledece: pokrene video na Youtube.com (ili na nekom drugom sajtu koji u sebi ima instaliran video), on krene, ali posle dve sekunde stane i ne mrda iako pokazuje da se ucitava. No, isti taj video normalno radi u, npr. Operi. Takodje, kada restartuje komp, sve normalno funkcionise i u Mozilli...Sta mu je ciniti?

Link to comment
Bratu se na staroj verziji Mozille u poslednje vreme dosta cesto desava sledece: pokrene video na Youtube.com (ili na nekom drugom sajtu koji u sebi ima instaliran video), on krene, ali posle dve sekunde stane i ne mrda iako pokazuje da se ucitava. No, isti taj video normalno radi u, npr. Operi. Takodje, kada restartuje komp, sve normalno funkcionise i u Mozilli...Sta mu je ciniti?
Instalirati novu verziju Firefox-a?Instalirati noviju verziju flash plagina?
Link to comment
Bratu se na staroj verziji Mozille u poslednje vreme dosta cesto desava sledece: pokrene video na Youtube.com (ili na nekom drugom sajtu koji u sebi ima instaliran video), on krene, ali posle dve sekunde stane i ne mrda iako pokazuje da se ucitava. No, isti taj video normalno radi u, npr. Operi. Takodje, kada restartuje komp, sve normalno funkcionise i u Mozilli...Sta mu je ciniti?
Video vec taj problem i to na razlicitim verzijama Firefoxa i Flash Plugina...Nije resenje, ali ne mora da restartuje Windows, dovoljno je da restartuje Firefox... Edited by JFrame
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...