Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

moze neko da preporuci externi hard [500GB] USB2, a moze i FW400/800?licna iskustva dobrodosla :)
Ja teram WD passport ali je manji nego sto ti trazis. Sto se utiska tice, mogu ti reci da radi....i lep je.
Link to comment
desktop ili portable?
Ovaj:http://www.mydigitallife.co.za/images/Cybe..._passport_1.jpgInace, nemam zamerki na brzinu, trpeo je poneki pad (nista strasno, sa stola na parket), nosen je na kampovanja u rancu, ne perverzija sa raznim softverima i nebulozama kojima su neki skloni, izgleda stvarno elegantno (sto je mojoj ribi vaznije od kapaciteta harda, pa ti vidi) i to ti je to. Samo da napomenem da je u trenutku kupovine bilo mnogo boljih resenja kad se pogleda dinar po bajtu, ali gorepomenuta gospodjica je presudila, a ja nisam imao primedbe za ovih pola godine - godinu koriscenja.
Link to comment
Ovaj:http://www.mydigitallife.co.za/images/Cybe..._passport_1.jpgInace, nemam zamerki na brzinu, trpeo je poneki pad (nista strasno, sa stola na parket), nosen je na kampovanja u rancu, ne perverzija sa raznim softverima i nebulozama kojima su neki skloni, izgleda stvarno elegantno (sto je mojoj ribi vaznije od kapaciteta harda, pa ti vidi) i to ti je to. Samo da napomenem da je u trenutku kupovine bilo mnogo boljih resenja kad se pogleda dinar po bajtu, ali gorepomenuta gospodjica je presudila, a ja nisam imao primedbe za ovih pola godine - godinu koriscenja.
imam i ja mali crni portable [usb/fw] ali mi treba zamena za onaj desktop sto je pao sa police :Dthx anyway Edited by jms_uk
Link to comment
... čovek možda ne vlada apsolutno održavanjem Windows desktopa, pa je tako ispalio neki otprilike odgovor ...
Samo brzo da se vratim na ovo - dugujem izvinjenje zbog zabune, sad sam ukapirao da je pomenuti "covek", tj. instruktor, verovatno razumeo moje pitanje u smislu opravke ozbiljno posrnulog Windowsa. Tj. najverovatnije ce biti da ja to pitanje njemu upuceno nisam formulisao dovoljno precizno. Aizvodljivo mi je da dovedem njegovu generalnu ekspertizu u pitanje, jer je covek Hal2000 na nogama. Naravno da je Razz. u pravu, uostalom ima o tome lepo ovde kod John Dvoraka u PC magazinu. Dakle, kad je u pitanju redzistri, "treba da se cisti"... (ja sam u medjuvremenu probao Mike Meyers supported EasyCleaner i na Visti mi nesto nije najbolje radio, pa cu probati one druge koji su pomenuti.)
Link to comment

popizdecu od rezaca. ne znam da li je do njega, nero-a ili diskova.elem, napunim dvd, stavim da recka i to traje po pola sata. nisam nikad stavljala na najbrze, nego nesto tipa 8x, danas probala i sa 4... i ne vredi, krene dobro, al se odmah spusti na 1,2. i skuca mi komp. nema sanse nesto drugo da radim osim da pustim da reze. ima li neko predstavu o cemu se radi?

Link to comment
popizdecu od rezaca. ne znam da li je do njega, nero-a ili diskova.elem, napunim dvd, stavim da recka i to traje po pola sata. nisam nikad stavljala na najbrze, nego nesto tipa 8x, danas probala i sa 4... i ne vredi, krene dobro, al se odmah spusti na 1,2. i skuca mi komp. nema sanse nesto drugo da radim osim da pustim da reze. ima li neko predstavu o cemu se radi?
mislim da ti je rezač riknuo. saučešće.
Link to comment
o jbt, pa ne verujem... kupljen u aprilu. i skoro pa nimalo rabljen. aaaargh.
Možeš da probaš sa novim firmware-om. Nekad to zna da sredi stvari. Edited by Conspirator
Link to comment

Izvinjavam se ako je vec bilo- pokusavala sam da nadjem slican post na topiku, ali posto ni sama ne znam kako se TO tacno zove, nisam nasla nista.Elem, da li mozete da mi preporucite neki softver koji transkribuje tekst (tj, radi konverziju audio/ tekst)? Pisem neki rad, pa da ne moram peske da prekucavam ono sto slusam...

Link to comment
Izvinjavam se ako je vec bilo- pokusavala sam da nadjem slican post na topiku, ali posto ni sama ne znam kako se TO tacno zove, nisam nasla nista.Elem, da li mozete da mi preporucite neki softver koji transkribuje tekst (tj, radi konverziju audio/ tekst)? Pisem neki rad, pa da ne moram peske da prekucavam ono sto slusam...
Ne misliš li da bi tastatura kao takva davno izumrla da postoji efikasan program koji tražiš?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...