Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel postoji produžni za osmopinski konektor za procesor? Odlepio sam, konačno sam kompletirao sve komponente, krenuo da sklapam, ali imam novi fazon kućišta gde je napajanje ispod, i sakriveno, pa ne dohvaća... Roknut ću se :(

Link to comment

E, hejt za ta donja napajanja: xy puta se desilo da slučajni prolaznik nagazi nogom ili čistačica zakači džogerom kabl od napajanja taman dovoljno da se izgubi kontakt <_<

Link to comment

Sto mi kada kliknem na tockic misa otvori 2 iste stranice (umesto jedne) u Mozili? I sto mi se na nekim sajtovima desva da umesto one strelice za reload page stoji X? OK, mogu i na F5 ali em me nekad mrzi em mi se to tek sad pojavilo.

Link to comment

x znači da response nije završio tj, da punjenje stranice nije odradjeno do kraja - k'o da se josš download-uje sadržaj.

A dupli tab mi miriše™ na prljav miš ili sličan problem sa kontaktom tastera samog miša. 

Možda i reinstalacija Firefox-a sredi stvar.

Link to comment

x znači da response nije završio tj, da punjenje stranice nije odradjeno do kraja - k'o da se josš download-uje sadržaj.

A dupli tab mi miriše™ na prljav miš ili sličan problem sa kontaktom tastera samog miša. 

Možda i reinstalacija Firefox-a sredi stvar.

 

Jbg to mi se desava na forumu, nema tu nekog preteranog punjenja :fantom:

Mis ide u kantu, definitivno je prljav.

Hvala na odgovoru, ovo su sitnice da bih se zezao sa reintalacijom.

Link to comment

Zašto mi se Local IP adresa routera promenila (nije više 192.168.1.101)?

 

Koja je sad? Da li si nešto radio sa ruterom ili je provajder promenio?

 

Kada se radi sistem restore, šta on konkretno vraća, samo sistemske fajlove?

 

Sistemske fajlove, registar, podešavanja, mada zavisi i koji Windows, mislim da ne radi identično u svim verzijama.

Link to comment

10ka.

 

Reinstalirao dam drajvere za grafiku, pre toga brisao sve sa 3dguru cleanerom, kontam da je povukao šta ne treba pa mi sjebao fontove sve u winu, chromu I sl.

 

Hawaii Mate 9

Link to comment

10ka.

 

Reinstalirao dam drajvere za grafiku, pre toga brisao sve sa 3dguru cleanerom, kontam da je povukao šta ne treba pa mi sjebao fontove sve u winu, chromu I sl.

 

Hawaii Mate 9

 

Ako se ne varam, na Win 10 je to default isključeno, osim ako ga nisi ručno uključivao.

Link to comment

Koja je sad? Da li si nešto radio sa ruterom ili je provajder promenio?

 

 

104 na kraju.

 

Ništa nisam radio sa routerom, ne znam za providera.

 

Prmetio sam zatvoren port i utvrdio da se promenila Local IP adresa uređaja (javna mi je statička).

Link to comment

104 na kraju.

 

Ništa nisam radio sa routerom, ne znam za providera.

 

Prmetio sam zatvoren port i utvrdio da se promenila Local IP adresa uređaja (javna mi je statička).

 

Moguće npr. da je provajder daljinski odradio restart rutera i/ili update firmvera ili slično i da je nakon toga došlo do promene adrese, najbolje da vidiš sa tehničkom podrškom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...