Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

+1, radio neke spotove od slika koje se mijenjaju za YT preko muzike, ispalo fenomenalno. Ne sjećam se baš sad da li može tekst, ali poslije toga možeš neki subtitle editor koji će da hardcoduje titl u video fajl (ako ti takav tekst radi posao, a da to već nije uključeno u WMV).

Link to comment

Mali hint: ako dodaješ fotke, možeš da selektuješ odmah sve koje hoćeš da dodaš, i sam program će napraviti slajdšou odmah (posle možeš samo da izmeniš tajmning, tip vizuelnih preklapanja između slika - ima nekih vrlo lepih efekata - redosled i sl.)

Link to comment

ma da sa alija naručiš e5440 za 13$, flešneš bios ploče, pošto je to p45 ploča fino će to moći da se odradi i da se klokne na nekih 3,7-3,8GHz i tako dobiju performanse core i3 procesora

- od grafa ne isplati se ići ispod x560 za oko 120€

 

Znaci Xeon?

 

Ne vidim ga na listi podrzanih CPU: http://www.cpu-upgrade.com/mb-ASUS/P5Q.html

 

Hvala jos jednom na svim savetima!

Edited by JakeBlues
Link to comment

da nije zvanično podržan ali postoji mod koji omogućava da se nabudži na tvoju ploču

- ako se odlučiš za njega uzmi neki već prilagođen za s775 i pre nego što zameniš e5200 samo je potrebno da flešuješ bios ploče kako bi podržala sve instrukcije xeon procesora

Link to comment

isteklo vreme za edit

 

 sada sam proverio kako radi fifa17 sa tim procesorom, kloknutim na 3,5GHz i r9 270 kod mene

- sasvim fino na 60fps, ultra detalji, 4xaa

- r9 270 je otprilike brza kao rx 560 ili 1050

- igrica zauzima 2,5GB RAM-a, tako da to može da zeza, pa bi bilo dobro da se doda i 2GB RAM-a da komp prodiše ^_^

Edited by gone fishing
Link to comment

Imam sifru za Eon/d3go iz Srbije. Ali u CG mi zamrace sport jer nisam na teritoriji Srb.

 

Hoce li mi neki program pomoci koji lazira ip adresu? I koji da skinem? Hvala...

Link to comment

Imam sifru za Eon/d3go iz Srbije. Ali u CG mi zamrace sport jer nisam na teritoriji Srb.

 

Hoce li mi neki program pomoci koji lazira ip adresu? I koji da skinem? Hvala...

Slabo ima VPN-ova sa srpskim serverima, mislim da PureVPN ima dva, ali je 10$ mesečno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...