Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ma da sa alija naručiš e5440 za 13$, flešneš bios ploče, pošto je to p45 ploča fino će to moći da se odradi i da se klokne na nekih 3,7-3,8GHz i tako dobiju performanse core i3 procesora

- od grafa ne isplati se ići ispod x560 za oko 120€

Link to comment

ako postoji mts-ov boks set koji ukljucuje sokocalo za tv, modem i ruter u jednom, jel moguce dodati dodatni ruter kako bi signal na gajbi bio jaci?

 

Da, u postojeci ruter ukljucis drugi (wifi) ruter i koristis njega nezavisno od osnovnog uredjaja.

Link to comment

e to, super.

mislio sam da uzimam onaj repetitor, al vec imam jedan jak ruter.

 

a kako bi se onda zvala mreza, po ovom prvom mts-ovom ruteru, il po ovom sto preuzima? il bismo imali 2 mreze u tom slucaju?

Link to comment

ma dobro, mimo toga, da li bi relevantna bila podesavanja za prvi ili drugi ruter?

 

Kod mene SBB-ov ruter - po defaultu zaključan. Iz njega kabl sproveden dve sobe dalje i uštekan u TP Link ruter koji je otključan.

Za pristup preko TP Linka ti ne treba lozinka, preko ovog glavnog treba.

 

edit: prikazuju se kao dve mreže

Edited by Reaktor
Link to comment

U Bosni sam a tražim nešto jeftinije. Klinka ima 600m do škole, krenula u 3. pa vrijeme je da ide sama.. Ja brižljiv, pa čisto da znam da je pristigla kako treba i dal' je krenula na vrijeme. Hvala svakako.

Imas na Aliexpresu, ja uzeo za 30$, ubacis u njega karticu za mob, stavis detetu u dzep  i to je to, instaliras na svom telefonu aplikaciju i gledas.

Link to comment

imam problem sa gugl hromom, odnosno gmailom. mail nalog glasi na @imesajta.com, a ne na @gmail.com ako to ima nekakve veze. kada hocu da premestim/procitam/obrisem mailove ili da predjem u neki drugi folder unutar mail naloga, gmail (hrom) se zaglupi, vrti se i daje poruku radim... da bih nastavio dalje moram da osvezim stranicu pri cemu me on upozorava da poslednje promene nece biti sacuvane - i vidi vraga, stvarno ne budu. posta koju sam vec procitao/prosledio/odstampao i premestio u pripadajuci folder se ponovo pojavi na glavnoj kartici.

 

otprilike u isto vreme kada je pocelo da trokira, na racunaru promenjen nod sa verzije 8 na verziju 9 i poceo da se koristi za pristup eksternoj bazi podataka koja je na nekom serveru. ima li neko ideju, castim brdo karamela. 

Link to comment

Imas na Aliexpresu, ja uzeo za 30$, ubacis u njega karticu za mob, stavis detetu u dzep  i to je to, instaliras na svom telefonu aplikaciju i gledas.

Već uzeo Q60, $12 na ebay. Odokativno, svi ispod $60+ neznatno se razlikuju kvalitetom a meni od treba samo gps tracking. Hvala svakako.

Link to comment

Valjda je ovo prava tema da postavim pitanje:
Zna li neko program ili sajt gde mogu da napravim slideshow slika, a da u pozadini ide muzika. Jos bolje ako moze i neki tekst da se doda?

Edited by Giggsy
Link to comment

Valjda je ovo prava tema da postavim pitanje:

Zna li neko program ili sajt gde mogu da napravim slideshow slika, a da u pozadini ide muzika. Jos bolje ako moze i neki tekst da se doda?

 

Windows Movie Maker.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...