Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne znam, zar nije lakše da obrišeš cache? To će mu svakako dati dovoljno prostora da diše, pa ćeš znati da li je uzrok manjak prostora u kešu ili nešto drugo.

Link to comment

Znam to, koristim iCloud. Nego cujem da dosta ljudi koristi sve vise i DB pa reko aj ovde da pitam sta je za i protiv.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Znam to, koristim iCloud. Nego cujem da dosta ljudi koristi sve vise i DB pa reko aj ovde da pitam sta je za i protiv.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Za je sto mozes da serujes sadrzaj (ne po jedan fajl, vec citave foldere) i sa nekim ko nema ni Apple uredjaje ni instaliran iCloud. Zapravo, ne mora da ima  nista, samo nesto na cemu moze da pokrene browser.

Link to comment

Ubi me Flash Player na Youtube, prekida mi zvuk svako malo...šta činiti?

 

Na Firefox jos gore, zamrzava skroz

Šta će ti uopšte Flash plejer za YT? Oni podržavaju HTML5 video već godinama. Pogledaj u podešavanjima svog YT naloga, bilo je ranije da biraš html5 ili flash, pa si mogao da selektuješ nešto tipa ,,uvek html5 osim ako ga browser ne podržava" (svi današnji browseri bi trebalo da podržavaju html5).

Link to comment

Juče mi jave da je stigao komp iz servisa. Donesem ga kući, povežem sve i ništa. Uključim power prekidač, vidim da reaguju miš i tastatura, ali od ploče ni meo. Vratim tastaturu na stari komp, otkazala.

Bilans. Vratio im komp, 45 minuta po prijemu, za novi servis; kupio tastaturu, komada jedan. Nije bilo nikakvog puf, mirisa paljevine, ili nečeg sličnog.

Totalni smor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...