Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mala pomoc bi mi trebala, komp mi pri igranju bilo koje igrice konstantno ispusta zujajuci zvuk, ventilatori normalno rade i potpuno cist. Da li neko zna sta bi to moglo biti? Ili da ga nosim u servis...

Link to comment

Jesi otvarao, jesi locirao zvuk, da nije HDD? Ili ako je baš samo kod igranja, da nije grafička, njeni kuleri?

 

Koji je komp (laptop ili desktop), koliko grafičkih ima? Možda ako je laptop možda se prilikom igranja pali eksterna grafička.

Edited by James Marshall
Link to comment

Kako "naterati" telefon i tablet da se na wifi "kace" na 5.0 Ghz, rec je o SBB ubee modemu.Danas nesto zaludan i cackam tablet i telefon kad ono za wifi stoji da je na 2.4 Ghz. A pricali mi da je 5.0 Ghz bolje,tj. rasterecenije.

Link to comment

Ubi me Flash Player na Youtube, prekida mi zvuk svako malo...šta činiti?

 

Na Firefox jos gore, zamrzava skroz

update / reinstall  :)

Link to comment

Kako "naterati" telefon i tablet da se na wifi "kace" na 5.0 Ghz, rec je o SBB ubee modemu.Danas nesto zaludan i cackam tablet i telefon kad ono za wifi stoji da je na 2.4 Ghz. A pricali mi da je 5.0 Ghz bolje,tj. rasterecenije.

Nikako, osim ako telefon nema 5 GHz
Link to comment

Možeš eventualno (ako ti ruter to podržava) da napraviš dva odvojena SSID-a, jedan za 5GHz, drugi za 2.4. Ukoliko ti telefon/tablet/štagod uopšte podržava ac wifi.

Ako podržavaju wifi, onda je moguće da je 2.4GHz signal jači tu gde si. 5GHz opseg jeste manje opterećen, ali je i kraćeg dometa.

Eventualno pogledati u tom slučaju da nije na telefonu u configu uključen onaj smart network switch.

Link to comment

Ubi me Flash Player na Youtube, prekida mi zvuk svako malo...šta činiti?

 

Na Firefox jos gore, zamrzava skroz

 

 

update / reinstall  :)

 

Čudna stvar. Na Operi stane zvuk, ide video, ja onda uradim mute tab, pa onda unmute tab i zvuk ponovo krene. Ne znam šta da radim dalje.

Link to comment

Čudna stvar. Na Operi stane zvuk, ide video, ja onda uradim mute tab, pa onda unmute tab i zvuk ponovo krene. Ne znam šta da radim dalje.

 

Ima li negde da se poveca cache ili nesto tako?

Link to comment

Ima li negde da se poveca cache ili nesto tako?

 

Ne mogu da nađem. Navodno bi trebalo da bude u Settings - Preferences, ali toga jednostavno nema. Moguće da je cache u pitanju, ali ne uspevam da rešim.

Link to comment

meni se nesto slicno desavalo, i sve sam pokusao bez uspeha. onda sam, odradio skeniranje memorije, komp je nesto drljao, i posve nehoticno sam nakon toga resio problem.

Link to comment

meni se nesto slicno desavalo, i sve sam pokusao bez uspeha. onda sam, odradio skeniranje memorije, komp je nesto drljao, i posve nehoticno sam nakon toga resio problem.

 

Kako?

Link to comment

ma nista, odmah posle toga samo proradilo.

kazem nehoticno jer sam taj sken odradio posto sam, ne secam se iz kog razloga, valjda na gumb ugasio komp, pa se pojavila ta opcija pri startovanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...