Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ovo vidim u Add and remove

 

 

b4vjgyh.png

 

 

Ovo kad se muvam tamo po Properties

 

 

KXNCfmR.png

 

 

A ovo mi pokazuje na njihovom sajtu:

 

 

lRI0gVi.png

 

 

Dakle, danas sam kao, ne bih li probao da resim problem, instalirao ovu verziju 25.0....ali je izgleda disabled...Kad pratim njihovo uputstvo za enable ja tamo u settings uopste nemam (nisam sposoban da uocim? :isuse: ) Flash...

 

Pojma nemam...Klasican nazadni korisnik...Do pre dva dana je radilo bez problema, sad sipak...Cistio sam i cookies i history, tamo ovamo, sve sto sam nasao na netu, a da znam koliko toliko sta je to....I nista...

Edited by Nesh
Link to comment

A evo sta sam nasao tamo u plugins u Chromeu

 

 

 

jBQIopl.png

 

 

 

Opste zamesateljstvo...Medjutim, ta verzija 22.0..itd...je bila i pre dva dana pa je radilo...Ko bi ga znao...

 

EDIT: A sad, something completely different...Tek sad uocavam da u Firefoxu i Operu ne mogu da pustim ni video sa facebooka...Youtube radi...Raspad sistema... :isuse:

Edited by Nesh
Link to comment

Pa najavili su poslednjih meseci da ce poceti da blokiraju po defaultu flash sadrzaje, mozda ih treba negde eksplicitno dozvoliti (kao sto je to "always allowed to run" na gornjem skrinshotu)? Inace, ja nemam na racunaru poduze instalirano nista od flasha osim Chrome-ovog internog i nisam imao probleme sa bilo kakvim sadrzajem i u hromu ni u lisici.

Link to comment

Nije  "always allowed to run", probao sam. Sve u svemu, da li ovo znaci da ja sa XP necu uskoro moci da gledam nista na facebooku (na twitteru izgleda vec reseno  :D) itd...Kod Firefoxa vidim da su mi blokirali Flash zbog moje sigurnosti...Tu vise ne mogu da gledam ni snimke sa Facebooka...

 Znam, treba da kupim novi kompjuter al nisam sad bas trenutno "raspolozen" pa rekoh da sa ovim teram dok moze... :(

Link to comment

! Gb je minimum, sa 2 ce ti raditi fino, sto vise RAM memorije to bolje... jos ako je DDR2... radice sasvim pristojno...

 

Koji ti je procesor?

Link to comment

! Gb je minimum, sa 2 ce ti raditi fino, sto vise RAM memorije to bolje... jos ako je DDR2... radice sasvim pristojno...

 

Koji ti je procesor?

 

Intel ® Celeron ® CPU  E3300@2.50 GHz (2CPUs)

Link to comment

Radice ti Win7 bez problema, ali nema potrebe da reinstaliras WIn samo zbog videa na  twitteru :D

 

A definitivno podrska za XP pocinje da se ukida za sve pa i za browsere i sl.

Link to comment

Ulozis 100 evra u komp... ssd od 120 ili 256 GB, i jos 4 GB RAM memorije ima da ti peva racunar da se cuje do neba...

 

A skok sa XP na Win 10 ce tek biti ogroman, pogotovo ako se nisi susreo sa 10kom nikad...

Link to comment

Dakle, jos mogu i da biram. :D  

Ma meni je i XP u redu jer koristim kompjuter za internet, pisanje, fotografije...itd, te obicne stvari. Igrice ne igram, filmove ne gledam...Pravi teča!  :D

Hvala na pomoci, drugari, i izvinjavajte sto vas ugusih. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...