Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Upwork?

 

Ima li ko iskustva sa tim,da li je neko radio na tom sajtu?

 

Lepo ovo zvuci kako oni kazu,samo deluje malo sumnjivo :D ,mada mi kazu da je sajt legit

Link to comment

Da, naravno, ja sam tu već godinama (nekada se sajt zvao Odesk).

Zavisi šta ti je oblast, šta znaš da radiš i kolika je konkurencija (čitaj Indija razvaljuje sa niskim ponudama).

 

Doduše, nekad je bilo lakše izgraditi reputaciju i uzeti šljaku, sad gorepomenuti Indijci & ostali Pakistanci otimaju na cenu, ali može se...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Vidi sa nekim koga znaš da odradite tu akciju, mislim jbg koštaće te malo ali može verovatno da ti se isplati na duže staze ako hoćeš da radiš nešto dobro i traženo tamo i znaš da si dobar u tome.

Link to comment

Znam,ceka se dosta na prvi posao,posle ide lakse,citao sam o tome, ljudi koji su na sajtu godinama kazu da je pocetak najtezi dok ti neko ne da prvi posao,takodje oko Indijaca,pa  se zbog njih neki poslovi moraju izbegavati zbog niske cene

Link to comment

Kvadratni dugmić prebacuje između skrolovanja koje je kontinualno (za velika dokumenta, zavrtiš dugme i ono se vrtiiiii, dok ga ne zaustaviš) i u stepovima (3 po 3 linije, čuje se klik, klik, klik kako ga vrtiš)... To dugme je isto programabilno...

Ovaj continuous scroll radi i bez dugmića, kad ga vrtiš lagano, skroluje par redova i osećaš klikćanje pod njim, a kad ga opaučiš prstom malo jače, on odeeeee :lolol: a kad uspori, čuješ kako se aktivira kočnica i vrati se ponovo na klikćanje i normalan scroll...

Taman sam na ovaj njegov prekidač namestio ctrl+shift+nešto, selo mi je ko dupe na nošu!

 

A što mi se sviđa veličina, težina, ergonomija, aiiii... Kao da su ga po mojoj šaci izlili...

Link to comment

Deluje da nije problem do Windowsa.

 

Ako ti se dešava sa obe tastature, nije ni do tastature.

 

 

Bio si u pravu Jozo, tastatura ima fabricku gresku.

 

Zamenili su mi je u Komtrejdu, dobio sam drugu i radi bez problema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...