Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Može:

 

tweet_id,"in_reply_to_status_id","in_reply_to_user_id","timestamp","source","text","retweeted_status_id","retweeted_status_user_id","retweeted_status_timestamp","expanded_urls"
 
Mene samo zanima da izvučem koliko je mojih tvitova bilo upućeno jednom nalogu (bilo direktno bilo kroz mention) a to izgleda da ne mogu da dobijem.
Link to comment

Ne znam.

 

Generalno me zeza format .csv fajla jer podaci ne idu redom:

 

C_8a1ZSUAAEy0yB.jpg

 

nisi izgleda dobro importovo to u shitinu, stavi na pocetku da je separator ","

Link to comment

A u BIOS možeš li da uđeš? Jel reaguje računar na tastaturu, nevezano od operativnog sistema?

Pre nego što je ištekaš i uštekaš ponovo, dakle nakon uključivanja računara?

 

 

Dakle ako pri restartu izvucem pa uvucem USB tastature, mogu da udjem u BIOS. Ako je ne diram, pri svakom restartu je mrtva (dok ne izvucem pa uvucem u USB ulaz)

 

Glupo mi da se blamiram sa zamenom tastature u radnji ako je problem do kompa :(

 

Daj instrukcije, sta da radim u BIOSu kada udjem jbg

Link to comment

Vrlo optimistično. :)

 

Ja sam kao pokušao da iskoristim aircrack da razbijem neku šifru, odustao sam posle nedelju dana razbijanja glave. Jednostavno nešto nije htelo da radi u više koraka, popizdeo sam i digao ruke. Možda se nešto u međuvremenu i promenilo, ali koliko ja znam to je isproban način da se razbije WEP i WPA1 zaštita.

Link to comment

Dakle ako pri restartu izvucem pa uvucem USB tastature, mogu da udjem u BIOS. Ako je ne diram, pri svakom restartu je mrtva (dok ne izvucem pa uvucem u USB ulaz)

 

Glupo mi da se blamiram sa zamenom tastature u radnji ako je problem do kompa :(

 

Daj instrukcije, sta da radim u BIOSu kada udjem jbg

Mrdaj tastere na tastaturi kad uđeš u BIOS, da vidiš da li radi uopšte, to je hteo da ti kaže.

 

Probaj da učiniš sledeće stvari:

#1 Da ne diraš tastaturu ni na koji način.

#2 Ugasiš kompjuter, staviš tastaturu, upališ kompjuter, uđeš u BIOS.

#3 Da staviš neku drugu zamensku tastaturu, koja ti se nađe u kući. Pozajmi od komšije.

 

Aha. Sad kapiram u čemu je problem. Ne prepoznaje tastaturu dok se ne isključi pa opet uključi u kompjuter. Mislim da je problem do tastature koja ne pošalje neki signal na vreme, treba joj vremena da proradi, za to vreme BIOS protrči i objavi da ne vidi tastaturu.

 

Baci to u kantu i kupi drugu tastaturu, ko ga j****. Nisi ti dužan da se baviš testiranjem i otklanjanjem bagova između kontrolera tastature i BIOSa ili čega već.

Edited by Utvara
Link to comment

Dakle ako pri restartu izvucem pa uvucem USB tastature, mogu da udjem u BIOS. Ako je ne diram, pri svakom restartu je mrtva (dok ne izvucem pa uvucem u USB ulaz)

 

Glupo mi da se blamiram sa zamenom tastature u radnji ako je problem do kompa :(

 

Daj instrukcije, sta da radim u BIOSu kada udjem jbg

 

Deluje da nije problem do Windowsa.

 

Ako ti se dešava sa obe tastature, nije ni do tastature.

 

Potraži po BIOS-u neku opciju koja se odnosi na USB uređaje, vidi da li tamo ima nešto što uspavljuje portove... Da nije podešeno da ti je tastatura PS/2, ako takvo podešavanje postoji u BIOS-u.

Malo mi je teško ovako da ti kažem šta da radiš jer ne znam ni šta imaš od opcija u BIOS-u...

Link to comment

Naručio na KP od lika iz NS, za 8500 dindži (spram 14k u Gigi). Quite the difference.

 

E sad, pošto sam uštedeo :lolol:  50 evra, sa'ću lepo da dodam još 30 i da uzmem 240gb SSDa, kod istog lika.

 

Samo da prijavim da mišonja zakiva (a još nisam ni instalirao software za podešavanje dugmića)!

'Fala Radiša!

 

Idem prvo da se odam kloniranju C diska na novi SSD, pa kad to obavim, zajebavancija sa glodarom.

Link to comment

Naručio na KP od lika iz NS, za 8500 dindži (spram 14k u Gigi). Quite the difference.

 

E sad, pošto sam uštedeo :lolol:  50 evra, sa'ću lepo da dodam još 30 i da uzmem 240gb SSDa, kod istog lika.

 

daj lika, da ne pogađam po sajtu ko je :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...