Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

okej, jer sam rastavio nekoliko puta i mislim da je ventilator u pitanju. i sta se moze protiv toga jer se ventilator ne moze izvaditi

Link to comment

okej, jer sam rastavio nekoliko puta i mislim da je ventilator u pitanju. i sta se moze protiv toga jer se ventilator ne moze izvaditi

Ne znam kako je kod tebe, ali ja sam skidao ventilator.

Kod starinskih napajanja visi na 4 šrafa i ima konektor koji se lepo isključi (nije potrebno lemljenje).

Link to comment

imam jos jedan stariji pc sa kojim sam hteo zameniti ventilatore, sa tog se mogao skinuti ventilator a sa ovog novijeg koji zuji se ne moze...

Link to comment

Treba mi novi mišonja, wireless, sa dosta dodatnih programabilnih dugmića (bar 3).

 

Umire mi neki A4 koji je služio dobro, al' je previše puta pao sa stola i odlazi lagano u večna lovišta.

 

Imao sam davno nekog Microsoftovog glodavca sa ugrađenom baterijom, punio se na predajniku, onako glomazan, težak, baš dobar, al' sam ga izgubio u selidbi iz firme u firmu (mislim da mi ga je neko maznuo, al' nemam dokaze :lolol:  ). Sve što sad nalazim u tom fazonu su neke gaming skalamerije koje mi je gadno i da gledam.

 

Ako neko ima preporuku, rad sam čuti.

Link to comment

Treba mi novi mišonja, wireless, sa dosta dodatnih programabilnih dugmića (bar 3).

 

Umire mi neki A4 koji je služio dobro, al' je previše puta pao sa stola i odlazi lagano u večna lovišta.

 

Imao sam davno nekog Microsoftovog glodavca sa ugrađenom baterijom, punio se na predajniku, onako glomazan, težak, baš dobar, al' sam ga izgubio u selidbi iz firme u firmu (mislim da mi ga je neko maznuo, al' nemam dokaze :lolol:  ). Sve što sad nalazim u tom fazonu su neke gaming skalamerije koje mi je gadno i da gledam.

 

Ako neko ima preporuku, rad sam čuti.

Koliko para?

Link to comment

Taj fazon, moram da istražim šta se može sa ovim dugmićima okolo, i bilo bi lepo da mi daju da ga izvadim iz kutije u provrtim po rukama, al' to se retko dešava, pas im mater...

 

Tenks!

Link to comment

Taj fazon, moram da istražim šta se može sa ovim dugmićima okolo, i bilo bi lepo da mi daju da ga izvadim iz kutije u provrtim po rukama, al' to se retko dešava, pas im mater...

 

Tenks!

Možeš svako dugme da prilagodiš, po aplikaciji...

 

Ono što je mana je što se ume zaglaviti dugme na levom palcu, ispod ove meke plastike, pa ga moraš softverski isključiti (ili otvarati miša da čistiš, svako malo)... Ostalo je jedna fantazija...

Link to comment

Možeš svako dugme da prilagodiš, po aplikaciji...

 

To mi reci :thumbsup:

 

Jel' ovaj horizontalni skrol ima i klik ili samo skroluje?

Šta radi ovaj kvadratni dugmić gore, iza skrola? Izgleda kao da ima dva klika na njemu?

Link to comment

To mi reci :thumbsup:

 

Jel' ovaj horizontalni skrol ima i klik ili samo skroluje?

Šta radi ovaj kvadratni dugmić gore, iza skrola? Izgleda kao da ima dva klika na njemu?

Horizontalni skrol nema klik, ali, kažem, imaš dugme na palcu, koje se ne vidi, pa tu ubaci klik koji ti treba... Pored horizontalnog skrola su dva dugmeta, inicijalno back i forward...

 

Kvadratni dugmić prebacuje između skrolovanja koje je kontinualno (za velika dokumenta, zavrtiš dugme i ono se vrtiiiii, dok ga ne zaustaviš) i u stepovima (3 po 3 linije, čuje se klik, klik, klik kako ga vrtiš)... To dugme je isto programabilno...

Link to comment

Šta sve mogu da customizujem, dakle? Back i forward, ovo dugme ispod palca i klik na točkiću?

 

Extra mi odgovara i njegov bluetooth, znači mogu da ga povežem sa tv boxom i da upravljam i njime sa mišonje, ih, soda!

Link to comment

Možeš i klik na skrolu, kao i sam skrol( i jedan i drugi)...

 

Plus, da imaš za svaku aplikaciju na kompu posebno definisan set...

 

Dobra stvar je, bar meni, koji ne volim bežične miševe, jer baterija crkne uvek kad ti treba, to što je ugrađena baterija i punjenje ja na usb...

 

Jebo te, delujem kao reklama, no miš je stvarno dobar...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...