Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Fala ljudi :)

 

Bitno mi je da se lako preuzme jer treba da razmenjujem fajlove sa klijentom. Sedam dana je verovatno puna kapa.

Pa to, ja u poslu kad sam koristio, bilo je bitno da se što pre pošalje i da klijent što pre preuzme, što je servis ispunjavao, tako da nisam obraćao pažnju jesu li menjali rok...
Link to comment

SInoc me klinac iz komsiluka smarao da mu skinem neku staru igricu sa mege. Taman popunim kvotu za freee usere i javlja mi se klijent da je konacno dobio logo i salje mi klipove na megi  :isuse:

Edited by katamaran
Link to comment

Ovo je pre za love topik al smo ovde pricali na tu temu.

 

Nisam jos ni ukljucio taksimetar jer smo tek u fazi dogovaranja detalja a covek mi ladno posla 30 zelembaca kao bonus  :wub:

 

tenor.gif

 

I could get used to this shit

Link to comment

Ovo je pre za love topik al smo ovde pricali na tu temu.

 

Nisam jos ni ukljucio taksimetar jer smo tek u fazi dogovaranja detalja a covek mi ladno posla 30 zelembaca kao bonus :wub:

 

tenor.gif

 

I could get used to this shit

A o čemu se radi? Može i na PM...
Link to comment

koliko je 30zelembaca?

 

wetransfer je car jedino sto ne moze da se skida na smartphone. jbga ima dece koja nemaju laptop i sve rade preko telefona. verujte mi :)

 

pitanje vremena je kada ce kompjuter biti sastavni deo telefona

Edited by mustang
Link to comment

Gledam da kupim Dell S2415H monitor. Cena je 28k kod nas. Garancija 3 god.

 

Sta mislite jel' preskupo, postoji li neki bolji za ove novce?

Link to comment

Pomoć za mene glupoga:

Da li uzimanjem neta od drugog provajdera automatski dobijam novu IP adresu ili je ona vezana za uređaj preko kog idem na internet?

Unapred zahvalan

Link to comment

Da, da, ide novi ip, čak je i tzv. dinamički, mijenja se, sem ako striktno ne tražiš fiksni ip.

Uređaji (koji se kače preko neke mreže) se identifikuju tzv. MAC adresom.

Edited by James Marshall
Link to comment

Da, da, ide novi ip, čak je i tzv. dinamički, mijenja se, sem ako striktno ne tražiš fiksni ip.

Uređaji (koji se kače preko neke mreže) se identifikuju tzv. MAC adresom.

Zahvaljujem, veoma ste ljubazni ????
Link to comment

Ništa ne pitam, samo bi da se najebem mile majke Microsoftu...

 

Jutros ustajem i vidim da nema prostora na C: driveu, što je gotovo ne moguće jer imam oko 500GB slobodno...

 

OK, Avira nije ništa javila, prvo posumnjem na nju da je pustila neko govno...

 

Pogledam procese i vidim da makecab.exe radi stalno... To je standardan MS program, znači, Avira najverovatnije nije kriva...

 

Klikom na svaki folder u rootu C:-a, naravno, nema ništa čudno...

 

Skinem Windirstat, pustim ga, kad ono u Win/temp 500GB...

 

Otvorim ga i vidim da ima 500 GB Cab_XXXX fajlova...

 

Krenem da googlam, i šta mogu naći... Problem je što makecab.exe nije mogao neki levi log da zapakuje, pa je krenuo posle savkog fail da ga pakuje ponovo... I tako celu, jebenu, noć... Osim što su mi unakazili performanse ssd-a, nisu ništa zasrali... Koji je to pametnjaković u MS-u smislio to da kad failuje, ponovovo pakuje, nije mi jasno...

 

Uputstvo za izbegavanje ovog sranja je još bolje... Windows/log/CBS povremeno obrisati, ako se češće dešva... Pa da li su oni normalni?

Link to comment

Da li bi mi ugradnja ssd diska u laptop drasticno povecalo performanse? Postojeci disk bi bio d particija i ugradjen umesto dvd rezaca.

 

Sent from my K01A using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...