Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

U, kul, tražio sam u nekom manjem "uradi sam" i ne nađoh. Mrzi me da čekam narudžbe od kineza i sl. za nešto tako beznačajno

 

hvala

Link to comment

Jel neko radio watermarking sa premijerom? Jedan momenat mi nije jasan

 

 

 

 

Kako podesiti da se samo slova nalepe na video a ne i ostatak slike? Jel fora u tome kako je unapred odradjen png fajl?

 

edit: koliko vidim kod ovog na klipu i nisu samo slova nego i ostatak slike. Jel uopste moguce podesiti premiere da vuce samo tekst sa slike?

Edited by katamaran
Link to comment

Po ovome izgleda da png moze da se uradi da bude transparent

 

 

 

 

Dobicu watermark koji treba da lepim pa me sama izrada previse i ne zanima. Nadam se da cu moci da ga lepim kao u gornjem klipu jer mi je ovaj malo konfuzan

Link to comment

Kako se koristi OOoTranslit u Open Office-u? 
Instalis'o sam ga ali nikakav tool button ne vidim niti kontekst za selektovan tekst.

Moguće da sam i ćorav, nikad se ne zna..

Link to comment

Ja opet da pitam za particiju D, tj hard disk koji se nasumicno pojavljuje i nestaje. Juce smo mislili da je problem mozda u lose povezanom disku. Povezemo ponovo hard, i on se vrati, radi normalno celu noc. Jutros opet nestane  :isuse: . Ima li neko ideju sta moze da bude problem?

Link to comment

sata kabl, tako sam ja prošle godine bez veze pukao 7k na novi hard a ispostavilo se da je problem bio u kabliću od 120 dinkića :isuse:

Link to comment

Neki dobar servis za serovanje vecih kolicina podataka (video klipovi od 500mega-2giga)? Moze da se desi da bude svakodnevna potreba.

 

mega nz fino sljaka al mi je mnogo iritantan interfejs. Dropbox mi se ne svidja kao ideja. Treba mi mesto gde mogu da okacim nesto i da dobijem link.

 

edit: i za skidanje su skroz cudni. Ceo proces se odvija negde u pozadini i tek se na samom kraju pojavi neki download u brauzeru. Stavio da skidam ceo folder kao zip i pojma nemam sta se desava i hoce li mi uopste stici ceo fajl jer sam presisao free kvotu  <_<

 

Valjda je skinuo sve klipove..

 

a gore mi i dalje stoji mega 62%... mozda sam dva puta pokrenuo dl svih fajlova

 

edit: izgleda da sam skidao duplo. Ovaj put prodje 9 fajlova/4.1 giga u cugu al nekad mozda bude i vise podataka

Edited by katamaran
Link to comment

Wetransfer ako ti je bitno da neko lako preuzme. Nisam siguran koliko dugo čuva to što si ul-ovao....

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...