Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jbt, pravi si vesik lepih vesti. :D

 

Tnx. Onda se spremam za najgore, pa je sve ostalo bonus. :(

 

Ja bih probao stari, dobri low level format, hoće ponekad da pomogne.

Link to comment

Ja bih probao stari, dobri low level format, hoće ponekad da pomogne.

 

Kako se to radi, osim sa Maxtor power max tool-om iz hirensa što mi jedan serviser preporučio (ali mi nije video hdd).

Link to comment

Jel moguce da postoji mis od 25k dinara?!?

 

Stize mi ponuda od Gigatorna, pa ponekad nesto proronjam i pazarim-kad videh ovo umalo se ne slogirah.

Pa sta radi taj mis?

Link to comment

Jab' samo da bumpujem ovo moje (pogledavam u Batu)

 

'El mogu nekako da indeksiram sadržaj mrežnog diska, tako da mi svako otvaranje foldera sa muzikom (cca 4000 foldera, 50k fajlova, 400GB ) ne traje dva minuta?

(Windows 7)

Link to comment

Aman, nisi ni pogledao u sistem. Odeš u Ćontrol Panel, pa otvoriš Indexing Options i dodaš tu svoj network drive. Nemoj da uklanjaš odnosno gasiš windows srć servis. Tu možeš i da rebuilduješ taj index ili da ga prebaciš sa harda na novu lokaciju na ssd-u ako treba.

 

Ili uzmeš brate neki audio softver koji ima svoj lokalni library, kao što je to imao winamp ili slični.

Link to comment

Napraviš lokalni direktorijum, pa ga proglasiš za library (kao što su Pictures, Documents itd), pa ga ona relinkuješ ka network drajvu.

Link to comment

Koliko vidim, u desetki su blokirali, ali video sam na sedmici da može da se doda i UNC path, osim ako nisu i to nekim apdejtom uklonili.

 

Jesi li video ovo?

Link to comment

Napraviš lokalni direktorijum, pa ga proglasiš za library (kao što su Pictures, Documents itd), pa ga ona relinkuješ ka network drajvu.

Opravio!

 

Nije 'telo da radi sa My Music folderom, al' kad sam napravio novi, sve proferceralo iz mesta!

'Fala!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...