Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ako eksterni hard upisuje podatke 80-90 MB/S usb 3.0 radi kako treba? Retki pikovi preko 100

 

tripuje me neki usb 3.0 host controller utility koji iskace preko search bara u win 10. Kad ga pokrenem izbaci mi poruku usb 3.0 host controller not found. 

 

 

To je ok, može bez problema biti i sporije

Link to comment

nov laptop (asus) prilikom ukljucenja ne prikazuje nista na monitoru, na trenutak kao da zasvetli i to je to. opticki uredjaj radi. os mislim nikakav nema,

pokusao sam sa f2(a kasnije svim f ovima:)uci u bios, ali nista se ne desava)

 

jel nesto propustam, ili komp nije ispravan?

 

Baš ne obećava, vidim s prodavcem, mislim da Asus ima neku ekspres garanciju na laptopove ili je bar imao ranije.

Link to comment

jel ima ova drugarica (ciji je laptop) pravo da trazi povrat novca? u slucaju da nece da joj daju drugi laptop, nego krenu sa zamajavanjem sa servisom?

komp je danas kupljen, ovo mu je prvo ukljucivanje bilo

Link to comment

Zena mi poklnila nov WD externi, za prvu godisnjicu braka :) . Odvojila je par puta uvo kad sam kukao koliko su skupi i da je stvar principa da necu da dam tolike pare za bilo koji externi, ali i da mi je neophodan vec godinama.

 

Prvo me zanima koja je to marka i kakvi su, a drugo me zanima da li moram da odradim neki AV skeniranje ili sta vec, da budem siguran da mi je komp "cist" i da ne prebacim neko sranje na njega.

Link to comment

Lepo od nje i cestitam godisnjicu :)

 

Na kompu ti svakako treba antivirus i u 99% slucajeva ti je namesten da povremeno skenira hard disk Ako nije nasao nista, mozes bez frke da prebacujes podatke. E sad, ako nemas antivirus ili ako je nasao nesto, onda je to druga prica.

WD je western digital, dobra firma, prave hardove dosta dugo, pouzdani su...

 

Prvo instaliraj antivirus i pusti scandisk. Drugo ako je nasao nesto vrlo moguce da je i ocistio to sto je nasao, a cesto prijavljuje krekove od igrica i sl. gluposti kao trojance.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja sam retko kad imao AV non-stop instaliran, pre mi je usporavao komp, a zadnjih godina mi je bas pecovan PES non-stop prijavljivao kao virus. AVG koristim tipa 2-3 puta godisnje samo ga instaliram, skeniram i izbrisem. Najvise me smara kad pustim full scan a zaboravim da odstikliram npr. folder za Football manager grafiku gde imam preko 200.000 fajlova (face, grbovi, dresovi...).

 

Hvala na cestitkama i brzom odgovoru :thumbsup:

Link to comment

Drugari, imam jedno pitanje - šta je bolje da se ubaci 32bitna ili 64ovo bitna verzija, kad se instalira Windows?

 

Nikad nisam o tome mislio, a bio sam sinoć svedok jedne baš onako intenzivne rasprave o tome :jerry:

Link to comment

Cudi me da uopste postoji 32-bitni win10

 

Jel postoje neka podesavanja za casting? Cast to tv mi pusti samo par sekundi fajla sa visokim bitrejtom dok rade samo neki nezahtevni.

 

Sumnjam da pokusava da kastuje preko bt koji imam na ploci. Mislio sam da ce proraditi kad sam zakacio neku usb wifi kartcu al je bilo potpuno isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...