Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne staj mi na muku  :cry:  Jos sam se posle setio da imam skoro zavrseni gta 5 na hardu pa sam odlozio celu pricu dok ga ne predjem na brzaka. Valjda cu danas/nocas konacno na win 10

Link to comment

Mislio sam da spasem sejvove al bi me mrzelo da ponovo instaliram igricu od 50 giga. Nije cak ni instalirana na taj hard koji ce biti formatiran al pretpostavljam da ne bi radila jer je instalirana pod sedmicom.

Link to comment

Evo me na win 10 :)

 

Nisam odradio clean install nego upgrade. Trajalo je jedno 2 sata i nije moglo jednostavnije.

 

Na prvi pogled sve sljaka normalno. Cak su mi iz device manager-a nestala neka dva uzvicnika sto nisam uspevao da provalim sa cim imaju veze.

 

Usput sam naleteo na neku Dell stranu gde pise da ne samo sto 8.1 drajveri treba da rade na 10 nego i drajveri sa sedmice. Za laptop ima drajvera za osmicu pa mislim da cu i njega da modernizujem

 

edit: imam neku prastaru al kvalitetnu logitech web kameru sto nikako nisam mogao da nateram da radi pod sedmicom. Jedino sam je drzao zbog vajbera jer ima kvalitetan mic. Otkad sam presao na desetku po podizanju sistema mi izlazi poruka da su drajveri za sedmicu samo beta... Reko da probam kameru kad ono radi  :ziga:

Edited by katamaran
Link to comment

Windows Movie Maker?

 

Verovao ili ne, on mi pravi problem sa blu ray playerom preko koga strimujem sve sa kompa - kada ga instaliram, ne vidi mi br player mrežu.

 

Ali pošto sam na poslu, to nije problem. Tnx :)

Link to comment

Još jedno: imam packet loss u mreži.. Znači igra neko nešto, lol, nebitno, i heroj mu jednostavno stane na 4, 5 sekundi iako se sve oko nejga normalno odvija... I ping je veći takođe.. Kada odradim speed test ping je 10... Šta može da bude uzrok? Neko podešavanje u routeru, tehnički kvar tipa neko srane na kablu i sl, mada to mi teško da poverujem? Smetnje kod provajdera?...

 

Traje već nekoliko dana, nedelju tačnije sigurno...

Link to comment

Pre da je kontakt. U svakom slucaju kontakt ili baterija nece te mnogo izaci popravka

 

Uze mi 2000. Bio u zurbi, pa nisam mogao da trazim na drugom mestu. Imam osecaj da me olesio. Jos sam pre toga kupio i novu bateriju, jer je ona prethodna pocela da dobija oblik jajeta, pa sam svejedno morao i nju da kupim.

Link to comment

mrzi me da trazim dal ima tema.

 

poshto se ispostavilo da krcamo tablete ko shtapice (ne opijate nego kompjuterchice! ^_^), jel ima neko iskustvo sa ovim krshicima shtose prodaju po gradu za 6-10 hiljada? imali smo utok, neko poklonio detetu, pa ja skrcala, pa mu ja kupila drugi, pa sad ono skrcalo. znachi ne sme da se kupuje nishta finansijski zahtevnije. a sad vishe ne bih taj, nego da lomimo neki drugi :isuse:

 

sovjetujte -_-

Link to comment

Ako nisi neki magnat, programer kog mrzi da nosi komp u kafić ali mora biti dostupan 24/7 ili ti dijete ne šparta po Savamali i ispije limunane, za tablet i ne treba dati više. Ja ćaletu kupio neki matori Samsung 7" za nešto ispod stotinjak evra prije nekih godinu dana, neka akcija, eno ga i dan danas sretan k'o malo dijete. Pogotovo u slučaju kad je to baš "potrošna" roba. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...