Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

I meni bi u teoriji super igralo jer sam leti uglavnom na bajku il na plazi.

 

reci koji je konkretan model taj tvoj pa da guglamo. Mozda i ja kupim :)

Edited by katamaran
Link to comment

Ima li ko iskustva sa solarnim powerbank? Iskocilo mi na mejl neki od 13000 mAh za 4500 din.

Moje iskustvo je doduše od pre 7-8 godina, ali zaobiđi.

Link to comment

Je li to neki mali kao powerbank ili onaj za hajking i kemping, koji može da se raširi kao maramče?

 

Ovaj što sam ja imao je bio kao mali powerbank. Neka reprentacija, čini mi se Intel-ova. Uspevao je da uključi indikator punjenja baterije, ali to je sve. :lol:

Link to comment

Ja sam na ovakve mislio:

 

 

811mjVGZ7eL._SL1500_.jpg

 

 

Ima ih u par veličina, ali su svi kao waterproof, dustproof sa kojekakvim sertifikatima. Za hajk, kampovanje i izlete dobra stvar, pogotovo ako uzmeš i neku led lampu koja može sa toga da se puni. Razmotaš je, nakačiš na ranac i piči.

Link to comment

Ovo verujem da sljaka sa ovolikim celijama al je preglomazno za svakodnevnu upotrebu. Onaj malisa bi bio super da se zakaci na bajk i da ga zaboravis al po svemu sudeci ne moze da skupi struje da napuni telefon.

 

Meni bi punjac za mobilni koji se puni preko diname bio super resenje al je valjda nesto skuplje planinarenje i nema ih ovde

 

edit: ovako nesto

 

https://www.amazon.com/Holder-Charger-6000Mah-Charge-Smartphone/dp/B0100RMBWW

 

Jedino sto mi drzac ne deluje nista ozbiljnije od kineza a tih sam do sad 4-5 zamenio. Srecom nijedan nije otisao u voznji al mi redovno polome kad parkiram makinu kuci

 

edit 2: ovi nesto ne pominju dinamo al ne znam kako bi drugacije mogao da se puni

 

edit 3: ima i bateriju pa i ne moram da stavim telefon dok vozim vec mogu posle da ga dopunim. Najs.

Edited by katamaran
Link to comment

Ima valjda taj Pin i negde kod Kneza.

 

Laicki sumnjam, jer je prvo pocelo da mi se desava sa original punjacem. Onda sam uzeo neki stari caletov Soni Erikson koji ima duzi 'umetak' i sljakalo je mnogo bolje. Sad nece ni na jednom, ni na drugom, ni na sestrinom. Naprosto kao da ne hvata kontakt, ili uhvati jedva. Kad ga malo pritisnem, onda kao krene da se puni, ali ubrzo prestane. A nekako mi sve ono razlabavljeno, verovatno sad i mojom krivicom.

 

Nosim ga sutra, pa cemo da vidimo.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...