Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imate li preporuku ili savet za kupvinu power banka? Moj telefon je nov, baterija 2200 mAh, ali ako odem na neko putovanje trebaće mi ipak ovaj dodatak. Ništa ne znam o njima, osim da služe kao pokretni punjač.

Edited by halloween
Link to comment

Cisto da se pohvalim da sam sinoc konacno uspeo da ugasim komp na slepo. Mozda jos nekom zatreba :)

 

1. win+d

2. alt +F4

3. enter

 

Kad sam pokusavao alt f4 x2 nesto mi nije uspevalo

Link to comment

Imate li preporuku ili savet za kupvinu power banka? Moj telefon je nov, baterija 2200 mAh, ali ako odem na neko putovanje trebaće mi ipak ovaj dodatak. Ništa ne znam o njima, osim da služe kao pokretni punjač.

Teško je biti pametan, meni je prošli izgledao odlično i imao dobar kapacitet, ali je prebrzo umro... Sad koristim neki Anker i za sad se odlično drži i brzo se i puni, i puni uređaje... Biće da ima i ti pare/muzika logike.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja koristim Intenso Slim, koji ima već ugrađen kablić u sebi pa ne mora da se nosi poseban. Za sada sam zadovoljan, mada ima jednu manu - izgleda potpuno kao ugašeni crni telefon i već dva puta sam poneo njega sa sobom umesto telefon.

 

 

5a86d61a-b88d-4f9a-90e1-31fba4571bd3.jpg

Link to comment

Ima li neko iskustva - koliko kosta zamena slota za punjenje mobilnog? Punio mi se sve sporije do trenutka kad se jedva punio, pa sam mislio da je do malo nagrizenog kabla, zatim sam uzeo neki, valjda, Samsungov, koji je bio duzi i isao dublje :fantom: ali je i on poceo da stuca, evo, do situacije da ide do 5% i nece nadalje. Cenim da do sutra nece preziveti, pa da znam sta mi je ciniti. Laik sam, ali izgleda mi kao da je slot za punjenje otisao. U pitanju je Lumia 630.

Link to comment

Ima valjda taj Pin i negde kod Kneza.

 

Po tim simptomima moze da bude i baterija.

 

Edit: Lupam za Pin. Ovde je valjda Ekran.

Edited by katamaran
Link to comment

Ima valjda taj Pin i negde kod Kneza.

 

Po tim simptomima moze da bude i baterija.

 

Edit: Lupam za Pin. Ovde je valjda Ekran.

Zar nema Pin u čumićevom?
Link to comment

Zar nema Pin u čumićevom?

 

Tako sam nesto i ja mislio al google pominje samo onaj u Tosinom Bunaru

Ima li ko iskustva sa solarnim powerbank? Iskocilo mi na mejl neki od 13000 mAh za 4500 din.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Nemam iskustva al sam se svojevremeno lozio da ga uzmem pa odustao kad sam procitao iskustva ljudi. Sjajna stvar u teoriji al kazu da u praksi bas i ne funkcionise najbolje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...