Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

odem na google izbaci mi

 

www.google.com uses an invalid security certificate. The certificate is not trusted because the issuer certificate is unknown. The server might not be sending the appropriate intermediate certificates. An additional root certificate may need to be imported. Error code: SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER

Odem na facebook izbaci mi

 

www.facebook.com uses an invalid security certificate. The certificate is not trusted because the issuer certificate is unknown. The server might not be sending the appropriate intermediate certificates. An additional root certificate may need to be imported. Error code: SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER

 

Bilo koji sajt sa https isto mi izbaci... u pitanju je najnoviji firefox

 

Problem do juce nije postojao, znam da je problem u sertifikatima, ali kako ih resiti?

 

U IE radi normalno

 

Imam krekovani ESET 8 i kad ga disable isto se desava

 

YAHOO i Intesa su mi dali mogucnost da ubacim "izuzetak" tj prihvatim sertifikate

 

P.S.  www.mozilla.org uses an invalid security certificate. The certificate is not trusted because the issuer certificate is unknown. The server might not be sending the appropriate intermediate certificates. An additional root certificate may need to be imported. Error code: SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER

 

Znaci firefox ima neki problem u zivotu...

Edited by Milosh76
Link to comment

@Milosh76

Proveri da li su ti sat i datum/godina dobro podešeni u windowsu. Meni se to dešavalo ranije, a razlog je bila baterija na matičnoj ploči koja je crkavala. To je izazvalo da se datum resetuje na neki fabrički, pa su mi se pojavljivale i poruke o serifikatima.

Link to comment

Treba mi preporuka za neki sto jednostavniji program za gasenje kompa. Vremensko gasenje mi najmanje pravi posao. Idealno bi bilo na odredjeno dugme na tastaturi ili kombinaciju

 

eventualno nesto da mogu da ga ugasim preko telefona (win phone)

 

posle kratkog guglanja ovo mi deluje da bi moglo donekle da bude od koristi

 

http://www.airytec.com/en/switch-off/

 

neki proveren softver?

 

edit: ovo su smaraci

 

http://www.airytec.com/en/switch-off/faq/how-to-shutdown-or-restart-pc-remotely-from-any-computer-or-mobile-phone.aspx

 

jednostavniji mi je teamviewer. Idealno bi bilo na dugme al da ne moram da palim monitor :) (a da dugme ne bude na napajanju...)

Edited by katamaran
Link to comment

Sad sam probao. Radi, al je preveliko cimanje. Moram da prepisem devetocifreni id + pass

 

nadao sam se najpre nekom gde mogu na tastaturi da kliknem kombinaciju tastera da ga ugasim. I upravo se setio alt+f4  :isuse:  Tako bih trebalo da mogu da ga ugasim bez monitora.

 

alt f4 x 2 je dovelo do menija za gasenje. Onda verovatno treba i treci put da pritisnem ili eventualno enter. Da se odraditi na slepo :)

 

fala tebi a fala i meni sto sam se setio :)

Link to comment

@Milosh76

Proveri da li su ti sat i datum/godina dobro podešeni u windowsu. Meni se to dešavalo ranije, a razlog je bila baterija na matičnoj ploči koja je crkavala. To je izazvalo da se datum resetuje na neki fabrički, pa su mi se pojavljivale i poruke o serifikatima.

Dobri su datum i godinam drugar mi rece da je mozda u pitanju win update. Iguglacu nesto na poslu, izuzetno me smara IE...

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Dobri su datum i godinam drugar mi rece da je mozda u pitanju win update. Iguglacu nesto na poslu, izuzetno me smara IE...

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

 

Pre će biti da je Mozilla, vidi jel imaš najnoviju verziju

Link to comment

Najnovija moguca... Problem je nastao 11.1. kad sam odradio neki win update za win7. Sutra vece (12.1.) kad sam ukljucio komp video sam taj problem, znaci prvi osumnjiceni je win update, ali mi neda da ga deinstaliram jer je "vazan" security update... ukupno ih je bilo 3..

Edited by Milosh76
Link to comment

pametno :)

 

 

 

ima li neko da je uzeo novi google pixel xl po mogustvu i da mi kaze malo vise o kameri?  koliki je objektiv? ne mogu da nadjem specs za to osim daje f2.0 ali ne i mm

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...