Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Na laptopu imam W7 Ult. i verziju Skype 7.28.0.101 pa probaj sa tom verzijom, ne znam da li je poslednja

 

Pokreni opet instalaciju pa napravi screenshot da vidimo tacno sta pise...

Edited by Milosh76
Link to comment

Skype je najgore govno od programa koje je ikad napravljeno. Ne postoji nešto što toliko dugo postoji, što se toliko koristi, što je toliko plaćeno i o čemu vodi računa firma tipa microsoft a da je gori proizvod. Ja ga, što je očigledno, prezirem... :)

Link to comment

Kad smo već kod Skypea...

 

Jel' neko primećuje razliku u kvalitetu između veze preko telefona i kompa? Na istoj mreži, na tel je gotovo nemoguće razgivarati, a na kompu je ok, skroz...

Link to comment

Pre neko veče, jbg praznici, slušao korene, odnosno Šarla, ali baš prilično popio i omaklo mi se da pređem na EKV. I, sada mi youtube nonstop nudi tonu EKV-a. Probao sam sa brisanjem cookieja, šta da radim?

 

Kada otvoris youtube.com (a ulogovan si), imaces masu onih "recommended" stvari. Imas u desnom gornjem cosku u svakom redu "X", kada predjes misem pise "Not interested". To ce algoritmu reci da ne zelis vise takve stvari da ti iskacu.

 

Takodje ispod svakog videa imas like i dislike. Ako prvi korak ne zaustavi smaranje s EKVom, otvori par videa koji ti se nude, pa klikni dislike. To ce isto dati signal da ti je to bezveze.

 

Ja sam tako uspeo da ubedim YT da mi ne izbacuje narodnjake i slicne gluposti koje je on umislio da ce me zanimati jer sam iz Srbije (to je ono, "Most popular in X" kada iskace, tacno ovo sto je spomenuo Tpojka).

 

Cookies u ovom slucaju ne znace nista, YT i Gugl vezuju stvari za tvoj nalog (gmail/youtube username), ako na telefonu gledas nesto, kada se ulogujes prvi put na kompjuteru koji nikada ranije nisti koristio, dobices recommendations na osnovu stvari koje si gledao na telefonu.

Link to comment

Taman sam se navikao na ovaj i tesko mi pada da menjam da se opet privikavam.

 

A na šta to konkretno treba da se navikneš? Raspored ikona? Pa rasporedi ih kako ti odgovara...

Link to comment

Ja sam nesto bio ubedjen da ne postoje drajveri za desetku za moju plocu al sad izgleda ima

 

https://www.asus.com/support/Download/1/39/1/12/jBkHsYmLy2wnZMUE/45/

 

edit: p8p67 pro

 

edit 2: pa i nema pola stvari

 

Kako bi se ponasala desetka bez tih drajvera?

 

najvise upada u oci da fale chipset drajveri

 

edit 3: kolega sa slicnom konfom

 

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3071138/asus-p8p67-pro-rev-windows-upgrade-compatibility.html

 

valjda moze. Videcu da ga stavim kao dual boot za pocetak.

Edited by katamaran
Link to comment

Skini SDI drajvere... ima sta god ti dusa iste... Oko 10Gb je fajl, ali ima sve zive i nezive drajvere koje mozes zamisliti da ce ti ikada trebati, I za XP i 7 i 10.

Edited by Milosh76
Link to comment

Cemu uopste sluze drajveri za cipset? Tamo u komentarima par njih rekose da im sve sljaka posle apgrejda pa valjda nece biti problem.

 

edit:

 

In a computer system, a chipset is a set of electronic components in an integrated circuit that manages the data flow between the processor, memory and peripherals. 

 

 

Postoji li opasnost da masina losije radi bez tih drajvera?

Edited by katamaran
Link to comment

Sveze instalirani Win 7 ne moze da se instalira Skajp jer nema neki win instaler :blink:

Guglao nesto ali meni ne pomaze.

 

Evo rešenja:

 

DL 360 Total Security (koji je ok dok ne počne da smara sa reklamama).

 

U dodatnim opcijama će ti ponuditi da DL i Skype. Čekiraj da hoćeš i reši problem na najjednostavniji mogući način.

 

Posle možeš da deinstaliraš 360 TS, Skype ostaje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...