Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jese neko jebavo sa instalacijom sertifikata licne karte (uz citac)? Bio danas do MUPa i trazio sertifikovanje, kupio citac, stavio kartu, u meniju uredno stoje sertifikati ali kada odem na internet (E-Porez npr) prijavljujemi da ne moze da vidi JMBG.

 

U internet options/content/certificates/personal nema ni jednog sertifikata, iako sam importovao seksesful.

 

Sta da radim aman

 

Ne znam za taj mupov, ja sam uzeo preko pks za firmu. Svakako tamo imaš detaljno upustvo pa vidi dal nešto pomaže, meni sve šljaka kako treba a pratio sam tu proceduru.

 

edit - sekcija download

Edited by Ruxin
Link to comment

jebeni beli listici!

 

Nemoz verovati koliko su zasrali !

 

 

Ne znam za taj mupov, ja sam uzeo preko pks za firmu. Svakako tamo imaš detaljno upustvo pa vidi dal nešto pomaže, meni sve šljaka kako treba a pratio sam tu proceduru.

 

edit - sekcija download

 

 

Hvala probacu, valjda se ne zapetljam

Link to comment

Treba mi pomoć oko IPBoard-a, odnosno instalacije stare baze i sistema fajlova, kako bi se instalirala nova verzija... da ne smaram ovde, ko ima znanja da mi skrati put nek pošalje pm. 

 

Hvala!

Link to comment

Jese neko jebavo sa instalacijom sertifikata licne karte (uz citac)? Bio danas do MUPa i trazio sertifikovanje, kupio citac, stavio kartu, u meniju uredno stoje sertifikati ali kada odem na internet (E-Porez npr) prijavljujemi da ne moze da vidi JMBG.

 

U internet options/content/certificates/personal nema ni jednog sertifikata, iako sam importovao seksesful.

 

Sta da radim aman

Javi se na PM ako ne uspes da resis, ali prvo deinstaliraj SVE sto si instalirao, pa redom sa stranice:

 

http://ca.mup.gov.rs/sertifikati.html

 

instalitaj SVE sertifikate posebno, ne onaj prvi samo, za odgovarajuci Win.

 

Zatim sa stranice:

http://ca.mup.gov.rs/download.html

 

sve redom,

 

pa restart win-a.

 

Pa Java odgovarajuce verzije koja se zahteva na e-porezi.

 

Ako ne proradi javi se, resicemo.

Link to comment

Haha, nece da deinstalira:)

 

Prvo sam btw. instalirao drajvere pa tek onda sertifikate, mada ne znam da li to ima veze. Boga oca sam instalirao, ali je problem jasan: sertifikati koje sam uredno raspakovao u "Personal" (internet options/certificates) se ne pojavljuju u prozoru internet options, ali ih zato imam u direktorijumu kada odem manuelno da ih trazim u sertifikat menadzeru.

 

Kao rezultat akcije dobijem ovvo:

 

tumblr_ojcro4CytV1rjssdoo1_1280.jpg

 

Hvala Zmanice, pokusacu ponovo danas to da resim, ako ne uspe javljam se svakako.

Edited by Caligula
Link to comment

Pre neko veče, jbg praznici, slušao korene, odnosno Šarla, ali baš prilično popio i omaklo mi se da pređem na EKV. I, sada mi youtube nonstop nudi tonu EKV-a. Probao sam sa brisanjem cookieja, šta da radim?

Link to comment

Nikad YT ne gledam sa logovanog prozora, sta koji moj Google mora da zna sta slusam. 

Slusaj youtube u private browsing window-u (nikako u prozoru gdje si logovan u gmail). 

A prije toga (dok si jos uvijek logovan na youtube) idi na https://www.youtube.com/feed/history i izbrisi sta ti ne dodgovara. 
Ne znam da li ce raditi ali vrijedi pokusati. A to za izbjegavanje ponude, definitivno sa private browsing-om, 
nego ce ti onda dolaziti ponuda koju slusa geografsko bliski seljakluk. Most - cuprija...

Link to comment

Nisam se ni logovao po cenu da ne mogu da odjbm tobožnje srbske pogotke. Jbt, guglam kao da sam mladi tobožnji levičar koji konceptualno kroji tobožnju desnicu...

Link to comment

Sveze instalirani Win 7 ne moze da se instalira Skajp jer nema neki win instaler :blink:

Guglao nesto ali meni ne pomaze.

Probaj da nadjes stariju verziju Skype, moguce da si nabasao neku za W10

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...