Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Iz čega ga štampaš?

 

Pa u Adobe readeru ga otvaram. I odatle štampam.

Jesi li pogledao u pdf properties da li je dokument printable?

Nije da je izašao beo papir nego je to odštampano toliko bledo da se ništa ne može pročitati.

Link to comment

Virus na flesu koji sam dao komsiji da snimi neki film. Garant me je usrecio istim virusom i na eksterni hard od 5tb sto sam kacio kod njega pre neki dan  :puke:

 

Valjda ce ga neki quick scan iskopati jer mi se nikako ne radi full scan na tolikom hardu

 

edit: jebeni kaspersky cak ni ne uspeva da ocisti fles. Sad cu da vidim da ga formatiram al to na onom hardu nikako nije opcija. Vise njegov komp nece videti mog flesa/harda a valjda ce me bar drkavi kaspersky zastititi da mi ne uvali nesto preko njegovog

 

edit 2: ovde je tek format usepo da ubije inficirane fajlove. Ako ne vidim te iste fajlove u rutu eksternog najverovatnije nije zarazen?

 

edit 3: sinoc sam ubadao ovaj fles u komp i nije bilo nikakvih ekstra fajlova i kaspersky nije reagovao. Pocecu da se tripujem da mi je nesto upalo preko tv-a jer mu je to primarna namena

Edited by katamaran
Link to comment

Prijatelj pre 2-3 meseca instalirao win10 i od pre neki dan uopšte ne može da ga pokrene.

Uđe mu win u neki loop 'Automatic system repair" i nikako da izađe, nudi neke opcije i sve se završava sa "failed"...

Jel zna neko lek, a da ne moram da formatiram disk i pregazim sve?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

udji u safe mode pa pusti neki chkdsk za pocetak

ili neki hirens da prebacis podatke na D pa pusti neki test hdd...mozda pomogne

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Glup problem sa Win 7 :desava se da preko noci (kad ostane ukljucen)  padne u hibernaciju iz koje se moze vratiti samo resetom.U properties je podeseno sleep - never ili kako se to vec zove.Sta jos da pogledam?

Link to comment

Tastatura mi vise ne prepoznaje tipke koje nisu slova i nisu shift, tab i enter. Dakle, ne rade mi esc, ctrl, caps lock, strelice, svi F-ovi i generalno sve ovo desno. Da li sam pritisnuo nesto da ih zablokira ili je problem druge vrste, da li je neko imao iskustava?

Link to comment

Glup problem sa Win 7 :desava se da preko noci (kad ostane ukljucen)  padne u hibernaciju iz koje se moze vratiti samo resetom.U properties je podeseno sleep - never ili kako se to vec zove.Sta jos da pogledam?

 

Vidi u Power options odeljku, stavi na High performance plan i opcije za sleep after "never" i turn off hard disk "never".

 

Tastatura mi vise ne prepoznaje tipke koje nisu slova i nisu shift, tab i enter. Dakle, ne rade mi esc, ctrl, caps lock, strelice, svi F-ovi i generalno sve ovo desno. Da li sam pritisnuo nesto da ih zablokira ili je problem druge vrste, da li je neko imao iskustava?

 

Da ti se nije (fizički) zaglavio shift ili neki drugi taster?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...