Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li je neko ima Telekomov VDSL ruter ZTE H168N, i da li je uspeo da konfigurise port-forwarding na njemu?

Mislim, konfigurisao sam to do sada na ne znam ni ja na  koliko rutera, ali nikad mi se nije desilo da me ovoliko zeza i da nece da radi.

Kada sa Interneta skeniram port 3455 na WAN IP adresi vidim da je otvoren, ali kada pokusam iz browsera da pristupim tom ruteru preko WAN adrese:3455 - dobijem time out.

 

attachicon.gifCapture.JPG

moze da bude i sasvim banalno:probaj neki port sa brojem preko 6000

Link to comment

Ima li neko predstavu kako su se kod mene na kompjuteru pojavile slike neke druge osobe u folderu gde su ViberDownloads?

I to ladno neke slike Siniše Malog i ima na nekim i Vučića :D

Link to comment

Vučić i Siniša Mali? Onda je sve u redu. Go about your business.

Ma nema nista pikantno, slike sa nekih javnih skupova. Pitam se da li postoji mogucnost da se nesto samo download-je...

Link to comment

Ima li neko predstavu kako su se kod mene na kompjuteru pojavile slike neke druge osobe u folderu gde su ViberDownloads?

I to ladno neke slike Siniše Malog i ima na nekim i Vučića :D

Možda si u grupi pa neko šalje, a možda si pokupio avatare korisnika...
Link to comment

Telekom je izblokirao port forwarding još pre par meseci (pogledj teme u vezi sa "carrier-grade NAT" po domaćim forumima), moguće da ti je to problem.

 

Proradilo s drugim ruterom, na istom VDSL prikljucku. 

Link to comment

razmatra se u kuci kupovina wii u. kako to cudo uopste funkcionise? mogu li igrice da se skladiste po hard diskovima i razmenjuju? sta je od dodatne opreme pozeljno imati? koje igrice su vam omiljene? u fusnoti - ideja je da se igraju igre koje petogodisnjak moze da pokapira. kod nekih prijatelja smo igrali tenis i to je super islo. i neki ples koji je bio bas zabavan.

Link to comment

razmatra se u kuci kupovina wii u. kako to cudo uopste funkcionise? mogu li igrice da se skladiste po hard diskovima i razmenjuju? sta je od dodatne opreme pozeljno imati? koje igrice su vam omiljene? u fusnoti - ideja je da se igraju igre koje petogodisnjak moze da pokapira. kod nekih prijatelja smo igrali tenis i to je super islo. i neki ples koji je bio bas zabavan.

taman htedoh da udarim +1, tj da sam i ja zainteresovan za wii, al onda videh da pises o Wii U. sta je Wii U? dve sekunde guglanja mi kaze da podrzava HD grafiku i da ima dzojped koji moze da sluzi kao dzepna konzola ako se ne varam?

isto htedoh da pitam: sta je bitno od opreme? kontam da treba dva klasik dzojpeda za tenis i slicne igre. sta je nunchake dzojped i da li je uopste potreban?

za taj ples koji pominjes je l treba neki dodatak tipa senzor podloge?

 

deluje mi ovo kao dobra zabava

Link to comment

ja i dalje nista ne razumem.

 

maheem, za ples se koriste samo dzojpedi ili kako se to vec zove. vidi se da imamo cere iste dobi (a i imena). meni je svejedno wii ili wii-u. nije neka razlika u ceni u rasponu od polovnog wii do novog wii-u.

 

nego, moraju li se te igrice kupovati ili se mogu 'pozajmljivati' i kopirati?

Link to comment

Pa htedoh da kazem da mi se wii ucinio jeftinijim od wii u.

Zaboravih da ti odgovorim na to pitanje: konzola se mora cipovati da bi mogao da igras igre sa kartice ili externog diska. Ovde se valjaju vec chipovane a kolko sam video veoma lako moze da se nadje na netu uputstvo za diy chipovanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...