Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Frka, panika. Počelo da mi izbacuje neki update za Skype, ali mi nije dozvoljavao da ga uradim sa porukom "Nije moguće pronaći Microsoft Instaler, pokušajte ponovo ili ažururajte kompjuter", otprilike tako glasi poruka. Onda je deinstaliram Skype, pa sam hteo ponovo da ga instaliram...Međutim, opet mi se javi ista poruka prilikom instalacije, što praktično znači da ne mogu da instaliram Skype...Šta činiti?

 

Edit: problem rešen, neki lik je postavio link .msi za instal koji ne pravi problem. Pišu da ima veze sa tim da nemaš poslednju verziju Internet Explorera (bez obzira što ga ne koristiš), jer je Skype sada integrisan sa njim, strašno...Uglavnom, na jednoj od ovih nekoliko strana je link (nekoliko puta postavljen) za alternativni, whatever, download, rešava problem, vidim da je više ljudi imalo sličan problem.

 

Link https://community.skype.com/t5/Windows-desktop-client/Skype-installation-problem/td-p/4521104/page/4

Edited by Rick.James
Link to comment

juce su mi stigla greskom 3 srpska mejla, danas jedan (za sad). sada sam ubacena u neku grupu za prirodne meleme... jel to koristi neko moj email ili kako me nadju?!? niti sam radila bilo kakvu pretragu melema ...

 

u mejlu imam tacku izmedju imena i prezimena.. pri tom ovi greskom sto su stigli apsolutno nemaju veze sa mojim imenom... pocetna slova su druga, nemaju tacke u emailu (ko sta radi samo vracam 'stiglo na pogresnu adresu'

 

gmail je i pitanju. da mi neki srbin nije malo hakovao mejlic? mada ne znam kako, imam 2 step verification proces

Edited by mustang
Link to comment

djetici i kompjuteri ahhahahhahaa :)

 

eh nasmeja me bas lepo ... thx :)

 

btw da li si ti cekmezov sijamski blizanac? ;)

Edited by mustang
Link to comment

juce su mi stigla greskom 3 srpska mejla, danas jedan (za sad). sada sam ubacena u neku grupu za prirodne meleme... jel to koristi neko moj email ili kako me nadju?!? niti sam radila bilo kakvu pretragu melema ...

 

u mejlu imam tacku izmedju imena i prezimena.. pri tom ovi greskom sto su stigli apsolutno nemaju veze sa mojim imenom... pocetna slova su druga, nemaju tacke u emailu (ko sta radi samo vracam 'stiglo na pogresnu adresu'

 

gmail je i pitanju. da mi neki srbin nije malo hakovao mejlic? mada ne znam kako, imam 2 step verification proces

 

Za svaki slucaj, promeni password i security questions.

 

Da li imas ime i prezime koje je relativno cesto (tipa, da si musko, Dragan Jovanovic, Zika Petrovic, i sl.)? Moguce je da je neko samo "lupio" nesto sto je mislio da je lazni gmail (pera.peric@gmail.com) jer nije hteo da da svoj pravi mejl negde, pa se ispostavilo da mejl stvarno postoji. Ono, kao kada u Simpsonima Marge (ili Homer, zaboravio sam) pozove pandure pa se predomisli i onda kaze 123 Fake Street a ta adresa zapravo postoji i tamo Bart i Millhouse valjaju neke ilegalne petarde.

Link to comment

 

Nesto dzmejl opasno baguje sa tim tackama u adresama. Ne bih rekao da uvek ignorise ali sam se nadobijao mejlova poslatih na agencija.ime@gmail.com dok je moj mejl agencijaime@gmail.com. Pun mi inboks mejlova iz Slovenije

 

osim toga nadobijao sam se potvrda o prijavi na socijalno jer ocigledno neka agencija koja se time bavi ima slican mejl

 

 

Skoro me je yahoo nesto istripovao kad je neko napravio instagram nalog sa mojim mejlom al je tu bio fazon u tome sto instagram ne trazi verifikaciju mejla. Sad kako je ovaj ubo bas moj mejl koji je daleko od uobicajenog...

Link to comment

Jako glupo sa njihove strane. Umesto da lepo nisu dali sledecem da napravi takav mejl sad serujemo postu  :frust:

 

Mada ne bih rekao da uvek ignorise jer ne dobijam svakodnevno takve mejlove. 10-20 komada godisnje.

 

edit: ovo lako moze da se zloupotrebi...

Edited by katamaran
Link to comment

da li je moguće da su dozvolili otvaranje tri različita email naloga

  • johnsmith@gmail.com
  • jo.hn.smith@gmail.com
  • john.smith@gmail.com

a da svi mailovi dolaze onom prvom :D ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...