Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

A što mora da bude klasifikovano kao broj? Nije li dovoljno ispred staviti apostrof ' i broj će i dalje biti tu, apostrof se neće videti a eksel će ćeliju tretirati kao tekst?

Link to comment

Pa problem je ako hoćeš da koristiš funkcije za datume, a sadržaj ćelije nije datum. Inače je moglo i kao broj yyyymmdd da se upiše ili kao string po iso-8601 formatu.

Link to comment

A što mora da bude klasifikovano kao broj? Nije li dovoljno ispred staviti apostrof ' i broj će i dalje biti tu, apostrof se neće videti a eksel će ćeliju tretirati kao tekst?

 

Pa problem je ako hoćeš da koristiš funkcije za datume, a sadržaj ćelije nije datum. Inače je moglo i kao broj yyyymmdd da se upiše ili kao string po iso-8601 formatu.

 

Ma jasno, moze na 101 nacin da se resi nego mi trebalo na brzaka za komsijsko dete za domaci a na temu nekih desavanja iz 1780 i neke... Pa krenem sa OpenOffice-a na kome to ima a stampam za MS office-a (Excel-a) na kome na toj verziji nema. Nemam pojma koja je - na tom krshu mi je Win7 sa pripadajucim Excel-om... Hvala u svakom slucaju.

Link to comment

Nasao neke igre u budzaku koje sam igrao davno a igrane na win 95 i onom "poboljsanom" .

E sad koliko znam to nece na ovim novim...

Jel ja uopste mogu da instaliram win 95 na komp pa da poteram sa njega?

Link to comment

Nasao neke igre u budzaku koje sam igrao davno a igrane na win 95 i onom "poboljsanom" .

E sad koliko znam to nece na ovim novim...

Jel ja uopste mogu da instaliram win 95 na komp pa da poteram sa njega?

Možeš, instaliraj virtuelnu mašinu sa VMWareom ili VirtualBoxom

 

https://my.vmware.com/web/vmware/free#desktop_end_user_computing/vmware_workstation_player/12_0

http://www.oracle.com/technetwork/server-storage/virtualbox/downloads/index.html

 

i onda instaliraj taj WIN95 i igraj se.

 

Mada, možda ti upali da podesiš na propertisima na XP compatability mode...

https://support.microsoft.com/en-us/help/15078/windows-make-older-programs-compatible

Link to comment

upomoc!

 

od pre nekoliko minuta wifi na lapotu ne radi. na telefonu i tabletu sljaka potpuno ok.

kad odradim trablsut problems, daje mi obavjest da je sve u najboljem redu.

ali ne mogu nista da otvorim niti mi radi recimo skajp.

drajver reinstalirao, i nista.

 

ima li ko ideju?

Link to comment

ma jok. gledo to sve.

 

ovo sam izvuko iz malog mozga pa sam u cmd ukucao ipconfig.

dobijem poruku

 

media state.....media disconected

 

 

ne znam ima li veze to

Link to comment

Stiso si dugme koje gasi WiFi :D

Pogledaj neko od F dugmica gore sa nacrtanim wifijem na sebi.

nisam jebote. kazem ti da uspostavi vezu i sve je kao ok sem sto nista ne radi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...