Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja sam naleteo na slican problem sa AVGom. Zali mi se prijateljica internet jako spor, pola sajtova ne otvara, mora nesto da okaci na dropbox a dropbox nece da otvori...ja se drndam 15 minuta i onda mi sine, cekaj, a da iskljucim AVG? Iskljucim, i dropbox otvara u sekundi. I sve ostalo sto nije htelo. Tako da da, moguce je da je toliko tupav

Ja rabim placeni AVG godinama i nisam primetio nista od ovoga

Link to comment

Verovatno svaki av hoce da se zaglupi. Meni pre neki dan poblesavio kaspersky pure (tacnije nekakav system watcher u okviru pure-a)

 

Kod otvaranja svakog novog sajta sa chrome-om mi je dodao delay od 5 sekundi  :ph34r:

 

Mrzelo me da cekam da to srede pa sam se presaltovao na total security. 

Edited by katamaran
Link to comment

Ja imam bizaran problem sa insertovanjem adskeeper . co . uk reklamama i derivatima i ne mogu da provalim kako da uklonim.

 

Probao sam dostupne savete, malware bytes, hitman, adwcleaner

Rešio sam problem vrlo lako: instalirao Operu.
Link to comment

Ja rabim placeni AVG godinama i nisam primetio nista od ovoga

 

Ovo je bio besplatni AVG. A i mozda ima do nekih settinga, npr. onaj safe browsing ili netprotect ili kako ga vec zovu, ali tada nisam imao vremena da se bakcem s tim detaljno

Link to comment

Ja sam naleteo na slican problem sa AVGom. Zali mi se prijateljica internet jako spor, pola sajtova ne otvara, mora nesto da okaci na dropbox a dropbox nece da otvori...ja se drndam 15 minuta i onda mi sine, cekaj, a da iskljucim AVG? Iskljucim, i dropbox otvara u sekundi. I sve ostalo sto nije htelo. Tako da da, moguce je da je toliko tupav

 

Sad mu više nije ništa, kupio ih komšijski Avast. 

Link to comment

Vidi koliko ti je Office zauzeo.

Nije Office problem. Problem je bio sto je radio neki winupdate pa se zaglupeo i restartovao sam od sebe. Posle nije mogao da izvrsi "konfigurisanje" jer nije odradio update. Preko Hirensa sam ga testirao i radio chkdsk i posle je proradio. Odradio sam mu opet disc cleaner+ ccleaner+wise i oslobodio je skoro 20 GB tako da trenutno imam oko 25 GB, sto je sasvim zadovoljavajuce. Ali definitivno je sistem poremecen, pa mozda predjem na W10 kad sve lepo bekapujem

 

Hvala svoj trojici na pomoci.

Link to comment

na stranici kojoj sam admin. settings, overview, insights, ... sve pokazuje rezultate u periodu poslednje nedelje decembra 1969 :wacko:
ne mogu da vidim post reach, nista. i ne da mi da promenim datume.

sredice se verovatno samo od sebe, ali cisto pitam ima li jos neko slican problem. mozda i cukerberg seli za kanadu :lol:

Link to comment

A ja pokusavam da napravim nekakav tajmlajn za dete za domaci u excelu - kad tamo - surova stvarnost me potseti da je 'range' za datume od 1900 godine pa nadalje... A ja - siroma - pokusavam da uteram neke 1787 i 1788... Naivac. 

A izgleda da OpenOffice ima neki pravoslavniji opseg (as in range)... 

Link to comment

Bio je update/patch za excel koji je to rešio. A ako imaš baš neki matori excel za koji nema patch, ms je bio na svom sajtu ponudio neki levi makro u tu svrhu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...