Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Možda ako si navikao na volan. Igrao sam ga toliko bez volana i nauživao se.

 

Sent from my Nexus 6P

 

Ne mora baš volan, ali što se mene tiče bez analognog džojstika simulacije vožnje su neigrive. :)

Link to comment

Meni je bilo koja igra neigriva na bilo čemu drugom osim tastatature i miša.

 

Pozajmljivao sam preskupe volane i džojstike za simulacije vožnje, letenja... i ništa. Samo tastatatura.

Link to comment

Meni je bilo koja igra neigriva na bilo čemu drugom osim tastatature i miša.

 

Pozajmljivao sam preskupe volane i džojstike za simulacije vožnje, letenja... i ništa. Samo tastatatura.

 

Ne moraju biti preskupi, Sony DualShock je nekih 50-ak € nov, polovan verovatno pola od toga.

 

DualShock-4.jpg

Link to comment

Ma hteo sam da kažem da sam pozajmljivao stvarno vrhunske uređaje, ali ni na jedan nisam mogao da se naviknem dovoljno da uživam u igri kao na tastataturi...

Link to comment

Meni je bilo koja igra neigriva na bilo čemu drugom osim tastatature i miša.

 

 

 

Upravo to. Nije poenta u lovi nego navika, samo PES sam igrao sa dzojstikom i to kao mladji dok smo peglali Soni PS, na kompu nikad nista.

Link to comment

Upravo to. Nije poenta u lovi nego navika, samo PES sam igrao sa dzojstikom i to kao mladji dok smo peglali Soni PS, na kompu nikad nista.

 

Kako se uzme; koliko se sećam analogni džojstici su krenuli s masovnim korišćenjem tek od '96-'97 ili tu negde, tako da u principu niko nije bio naviknut na njih. Ali što se tiče nekih igara, jednom kad počneš da ih koristiš, toliko su bolji da nema nazad. :)

Link to comment

Ja sam na Amigi koristio džojaru, od kad sam prešao na PC - nikako.

 

Čak sam i Sensible Soccer naučio na tastaturi toliko bolje da na džojstiku više nisam mogao da ga igram.

Link to comment

sl-6603-sports-a_rgb_002.jpg

 

 

Speedlink ih pravi za šaku evara - isti mikroprekidači i ostalo, samo za usb. Uzeo ga odavno baš zbog c64 i amiga emulatora, ali lepo radi i na PC-u (mada nema akceleraciju). Meni je to danas doduše prirodno za koristiti jedino u simulacijama letenja i svemirskim letačinama.

Link to comment

Možda ako si navikao na volan. Igrao sam ga toliko bez volana i nauživao se.

 

Sent from my Nexus 6P

Ovaj poslednji? Ako jesi svaka čast na mazohizmu, a ako misliš na one prethodne dirtove to su babe i žabe. Do poslednje dela su bili arkadna zajebancija, ovo sad je poprilično hard core.

 

A što se tiče džojsova - ja sam povezao komp na tv, uzeo dobar džojs i uživam sve u 16, više i ne pokušavam da igram ništa ako zahteva guženje ispred kompa :nobles:

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...