Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da,i meni je MP pao odmah na pamet.Dopisujem se sa debilnim operaterom danima, ne jebu nista, ne vredi ni pominjanje RATEL-a.Odgovaraju lakonski:vas zahtev je prosledjen ... I nikom nista

 

Pa da, oni su verovatno "ispoštovali" tu neku svoju proceduru, prosledili šta već, verovatno se nigde ni ne pominje vreme za koje moraš da dobiješ odgovor i/ili da ti reše zahtev, jedino da baš dobro pogledaš ugovor koji si zaključio da li se išta pominje u vezi toga, a da se može iskoristiti da se pritisnu.

Link to comment

Moram danas naci ugovor, mada je istekao odavno (mislim ugovorna obaveza).Ratel ima neki rok od 15 dana koji se pominje kao osnov za podnosenje prigovora, sto je ultra debilno, zar ja treba da cekam 15 dana bez usluge pa onda da se zalim i cekam jos koliko? Mesec - dva? Totalna nebuloza

Link to comment

Nema veze što je istekla obaveza, ugovor i dalje važi, ako piše nešto u vezi sa podrškom i pružanjem usluge da moraju da obezbede/odgovore mogli bi biti korisno, mada sumnjam iskreno, uglavnom se oni zaštite od svih takvih slučajeva.

Link to comment

Jbga, ono što sam ti napisao, u većini slučajeva korisnici traže raskid ugovorne obaveze, i obično to i dobiju, ali tebi to ne treba.

Ti si nezadovoljan uslugom i šta zapravo tražiš od njih?

Da poprave uslugu? Da ti umanje račun za vreme koje je ta usluga bila lošija?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Men se cini da je ovo ipak u okviru drajvera za graficku. Dzaba mi da i jurim pojedinacno kad na 9200 moze samo neka prastara verzija koju cu tesko iskopati.

 

Mislim da je ovo sadrzano  u poslednjim drajverima za gradiku. 

 

Odoh malo da se zabavljam...

 

edit: iskopao je neke sitne igrice na kompu pa sam miran do sutra :)

 

Ispratio sam ovu avanturu zadnjih par dana...

 

Ako sam dobro shvatio ti si čoveku skrpio neku konfiguraciju koju je on bacio u đubre zato što mu stiže nov komp iz DE a odande stiglo nešto još gore? Ne bi bilo loše da zakačiš neki sysinfo za konfiguraciju.

 

Ja mogu da dodam da mi konfa iz 2003 i dalje radi. Dosta slična kao ona koju je neko gore naveo, XP 1800, 512MB, prvo je bio Geforce MX 440 a posle baš taj famozni ATI 9200PRO. Na tom kompu je u to vreme sasvim pristojno moglo da se igra svašta, neverovatno mi je da taj Wolfenstein zajebava, ja se sećam da sam igrao Vice City tu bez problema a čak i San Andreas je mogao kako tako da radi, doduše sa nekom trećom grafom koju sam uzajmio a koja je bila jača od ove dve. Manje više sve do 2005-6 izuzimajući baš AAA stvari je moglo da se igra. I da, siguran sam da za grafiku nikad nisam instalirao nikakve dodatne drajvere osim fabričkih koji su se svlačili sa sajta. Koji je to uopšte procesor na 3Ghz iz tog perioda, jedino neki Prescott P4?

Link to comment

Ili bacio ili prodao budzasto ocekujuci ne znam kakav komp iz de a na kraju mu stigao kanc iz 2003. godine...

 

Opet me je danas cimao minut posto sam usao u kucu. Nadam se da je sluucajno al ovo vec prelazi sve granice bezobrazluka.

Link to comment

Ili bacio ili prodao budzasto ocekujuci ne znam kakav komp iz de a na kraju mu stigao kanc iz 2003. godine...

 

Opet me je danas cimao minut posto sam usao u kucu. Nadam se da je sluucajno al ovo vec prelazi sve granice bezobrazluka.

 

Mislim da je tu drajver najveći problem, ipak ima to na AMDovom sajtu samo mora malo da se kopa.

 

http://support.amd.com/en-us/download

 

Na manually select se ide desktop graphics, pa Radeon 9XXX, pa Radeon 9200 i na kraju OS.

Link to comment

Hvala puno. Sad cu da vidim da skinem jer je ovo ipak pouzdanije od nezvanicnih sajtova

 

edit: skinuo :thumbsup:  

Edited by katamaran
Link to comment

На ком принципу функционише дигитална кабловска ТВ?

На статусу канала ми пише да је пренос једног канала од 5-9 МБита, а како има преко 100 канала добије се повећа количина бита.

 

Да ли се са рисивера шаље инфо оператеру, па он шаље само изабрани канал каблом?

Link to comment

Samo trenutni kanal koji se gleda

 

Хвала, тако ми се и чинило логично.

Друго питање, на неким каналима ми се чешће појављују коцкице од сметњи сигнала, а на другим је све ОК.

Не личи да је до ограничења протока или сметњи на каблу.

До чега би могло да буде, и како да се то регулише?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...