Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nije mi jasno kako ti kompjuter pravi problema kada imaš 9200 i procesor koji gura 3GHz, lično sam imao neku jadnu mašinu negde 2005 koja je imala Athlon 64 (na 2GHz, ako se ne varam) i bednu integrisanu kartiocu, i nikad nisam imao problema sa Wolfeinsteinom, čak je gurala i sve efekte. Pazi, 9200 je bio prilično loš za svoje vreme, ali je sigurno bio daleko bolji od bilo čega integrisanog.

 

 

Baš me zanima gde je usko grlo, možda mala količina RAM-a?

Edited by Jeremija
Link to comment

Nije ni meni jasno.

 

Ko zna sta je od softvera uopste instalirano na tom kompu jer se do skoro po svemu sudeci uopste ni nije koristio za igrice.

 

Sumnjivo mi je da li su uopste instalirani drajveri za grafiku jer ima samo dve rezolucije(800x600 i 1024x768) mada mislim da bi bez drajvera ipak bilo jos gore.

Link to comment

Il da uopste nema direct x :)

 

Drajvere sam iskopao na nekom nezvanicnom sajtu jer je ati zaboravio da je ikad i napravio 9200.

 

Stigao sam kuci pre pola sata i vec je stigao da me smara za igricu  :ph34r: Ovu ce da dobije  al ce sledecu da popriceka.

Link to comment

Neće biti da je Direct X, čitam sad na poluvremenu o igrici, bazirana je na id 3 tech engineu, koji sam radi u Open GL-u.

 

 

 

Znači, moraš da nadješ drajvere za 9200 koji podržavaju Open GL akceleraciju, i to ti je to.

Edited by Jeremija
Link to comment
So you want to take advantage of the power of the OpenGL API? If you are visiting this page because a game or software uses the OpenGL API, you need to install the appropriate graphic driver which enables usage of the functionality provided.

 

Men se cini da je ovo ipak u okviru drajvera za graficku. Dzaba mi da i jurim pojedinacno kad na 9200 moze samo neka prastara verzija koju cu tesko iskopati.

 

Mislim da je ovo sadrzano  u poslednjim drajverima za gradiku. 

 

Odoh malo da se zabavljam...

 

edit: iskopao je neke sitne igrice na kompu pa sam miran do sutra :)

Edited by katamaran
Link to comment

Procunjaj po netu da vidiš iskustva.

Uglavnom se sve svodi na pisanje žalbe RATEL-u.

U principu, oni su spori ali mogu da reše stvar. Samo je većina slučajeva da ljudi zbog toga traže raskid UO...

I uglavnom je bolja sama pretnja, pa da provajder reaguje nego da se akaš...

Jadna su prava nas korisnika.Danas sam zvao RATEL , na kontakt telefon namenjen prigovorima se niko ne javlja.Inace, jedan od razloga zbog kojeg sam zvao je  upravo to sto se niko ne javlja na telefon internet operatera  :isuse:

Link to comment

Jadna su prava nas korisnika.Danas sam zvao RATEL , na kontakt telefon namenjen prigovorima se niko ne javlja.Inace, jedan od razloga zbog kojeg sam zvao je  upravo to sto se niko ne javlja na telefon internet operatera  :isuse:

 

Kao iz Monti Pajtona situacija. :lolol: Nisam siguran šta ti piše u ugovoru, te telefonske podrške su idi mi dođi mi, ne sećam se da sam imao bog zna kako dobro iskustvo s bilo kojom od njih. Kod Telekoma čekaš sat vremena na govornom automatu dok se javi neki operater.

Link to comment

Da,i meni je MP pao odmah na pamet.Dopisujem se sa debilnim operaterom danima, ne jebu nista, ne vredi ni pominjanje RATEL-a.Odgovaraju lakonski:vas zahtev je prosledjen ... I nikom nista

Edited by Haralampije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...