Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ima li neko od MTS korisnika problem da je nedostupan (npr. meni se to cesto desava kad sam kuci). Vec sam 2 puta menjao karticu i nista.

Da zlo bude vece keva uzela novi mob u MTS i to pocelo njoj da se desava.

desava se meni da budem nedostupan bez razloga. tek kasnije stigne sms o propustenim pozivima. nisam reagovao jer su uzasni za saradnju, cima me net vec xy dana i nista ne popravljaju

Link to comment

Da, i net mi nekad sa mog wifi prebaci na 3G tj. od skoro 4G, ali se vrati posle par sekundi.

Znam da su imali neke radove, letos, na "unapredjenju" mreze i da su mi cak poslali i sms, ali ajde tesi me ovo sto se slicne stvari desavaju mnogima.

Link to comment

Ludo se zabavljam u pokusaju da instaliram prastaru igricu na jos prastariji komp  :ph34r:

 

Instalirao sam gog verziju Return to castle Wolfenstein i izbacuje mi "could not load OpenGL subsystem" gresku.

 

Skinuo sam neki nezvanicni patch sa nekog ruskog sajta koji je to trebalo da resi ali nije. Po svemu sudeci to je neki problem sa rezolucijom i kazu da su sredili notepad editovanjem cfg fajla ili njegovim brisanjem ali u gog verziji nema tog fajla.

 

neka ideja? Sad sam iskopao drajvere za graficku na nekom nezvanicnom sajtu jer je ati davno zaboravio da je ovo ikad i napravio (9200 pro)

 

Al najludje sto sam liku sastavio neku frankestajn masinu i osposobio je da tera te neke matore igrice i covek uhvati i baci ubedjen da ce mu keva doneti sega mega komp iz Nemacke. I onda mu donese kanc masinu od pre 20 godina  :isuse:

 

Jesu li tamo ps3 konzole jos jeftinije nego ovde? 

 

edit: druga igrica al isti problem

 

https://www.youtube.com/watch?v=p7R9nxPCh38

 

Ocigledno da je do rezolucije. Jos kad bih ja nasao config fajl da ga editujem u gog verziji  :cry:

 

edit 2: digao sam ruke. Ovo ima samo autoexec.cfg (ne mogu da ga editujem jer su unutra hijeroglifi a sklanjanje iz foldera nije pomoglo) i neki levi cfg fajl. Sto je najgrdje izgleda da pokusava da pokrene 640 puta nesto a ovaj komp ima samo 800*600 i 1024*768 pa se verovatno zato krsi. Skinucu mu za sutra non gog verziju pa cu bar moci da se igram sa podesavanjima i bez pokretanja igrice ako bude pravila isti problem.

Edited by katamaran
Link to comment

To je uvek bio moj curse. Usput sam skinuo non gog verziju i opet nema config fajlova.

 

Za sutra cu da mu skinem neku verziju od 1.4 giga pa mozda tu budem bolje srece.

 

Najgore sto mi je deset puta blokirao komp al sam to na kraju resio skidanjem avasta. Nema covek net a komp se ocigledno muci. Bar je prodisao komp bez avasta.

 

edit: al bilo je i zabavnih momenata. Komp svaki cas nece da se upali al proradi kad mu par puta otvoris i zatvoris dvd drajv (i shit you not)

Edited by katamaran
Link to comment

Najednom dobijem informaciju da mi je computer at risk jer ne radi real protection.. Imam XP i Aviru. Pogledam Aviru, pokusam da ukljucim rucno real time protection. Sipak.

 

Ovako izgleda

 

FDNKumv.png

 

Pokusam da deinstaliram Aviru i ponovo instaliram. Avaj, ne mogu da skinem Aviru:

 

BxJPkHS.png

 

I sta sad da radim sa ovim XP krsem? Kako da se zastitim i koliko mi je sad ugrozen comp ako bazam po internetu?

 

Hvala.

Edited by Nesh
Link to comment

Ja imam bizaran problem sa insertovanjem adskeeper . co . uk reklamama i derivatima i ne mogu da provalim kako da uklonim.

 

Probao sam dostupne savete, malware bytes, hitman, adwcleaner

Edited by Tale
Link to comment

Hm...sad probah kao da ga apdejtujem rucno i ovo mi se pojavljuje:

 

OoZtvoz.png

 

Sad se prisecam. To mi se pojavilo i pre nego sto je puko antivirus. Ovo ga je verovatno i zeznulo. Sta bi mogao da uradi jedan nazadni korisnik da resi ovaj problem (a da ne srucim kompjuter u kantu). 

Edited by Nesh
Link to comment

OK. Hvala. Probacu. Ali pre toga jos par pitanjca ako ne davim previse: da li cu naci nesto od antivirusa sto ce raditi na XP. I sta uopste znaci sto mi realtime protection ne radi, a internet protection je zeleno tj kao radi? Koliko mi je ugrozen kompjuter ako nista ne preduzmem? Hvala.

Edited by Nesh
Link to comment

OK. Hvala. Probacu. Ali pre toga jos par pitanjca ako ne davim previse: da li cu naci nesto od antivirusa sto se raditi na XP. I sta uopste znaci sto mi realtime protection ne radi, a internet protection je zeleno tj kao radi? Koliko mi je ugrozen kompjuter ako nista ne preduzmem? Hvala.

 

Probaj Bitdefender free verziju, trebalo bi da radi ako ti je XP sa SP3. Na XP-u ne bih nikako bio bez ičega.

Link to comment

XP je SP3. Posto sam totalna neznalica da li ovo sto mi sad pokazuje Internet protection zeleno tj to kao radi (bez realtime protection) vredi nesto? Plasim se da cu kad pokusam da instaliram nesto drugo, ako ne uspem, ostati bez icega.

Ili da pokusam da skinem Aviru iz safe moda jer od ovoga sto mi sad "radi" nema vajde?

Hvala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...