Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pogresio je Razz. probudices se sa isecenim ekranom tvog Sony-a ili sta vec gledas, a u najboljem slucaju zamenice ti original daljinski, sa kineskom kopijom sa buvljaka! Kao opomenu sto diras LG :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja sam na moj stariji lg jednom zakacio usb 3.0 hard i poceo je da zuji ko nenormalan. Na novi jos nisam probao jer jos vucem traume :)

 

Fleska je zakon za tv

Link to comment

Ja sam na moj stariji lg jednom zakacio usb 3.0 hard i poceo je da zuji ko nenormalan. Na novi jos nisam probao jer jos vucem traume :)

 

Fleska je zakon za tv

Radi 3.0 bez problema

Link to comment

Nesto mi doslo da u skorije vreme malo unapredim procesor i grafiku, valja igrati igrice preko zime mozda. Ploca mi je Gigabajtova MA785GT UD3H, to je valjda AM3 ili AM3+, a procesor je onaj Phenom ll x4 965 Black edition. Koji je najjaci sto mogu da metnem u tu plocu i da li je mnogo jaci za igre od mog? Negde sam citao da najvise mogu Phenom ll x6 neki ali da bi se razlika slabo osetila u igrama a vise u nekim programima koje ne koristim, jel to istina? Sto se tice grafike, imam HD7770, ona je ok ali moze to i bolje valjda, a da ne kosta milion novaca.

 

Naravno, vijao bih apgrejd negde lokalno, ima ovih po PC prodavnicama sto se bave i time, nego pitam da znam sta da trazim uopste.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

CPU Support for AM3 processors: AMD Phenom™ II processor/ AMD Athlon™ II processor  Sto se tice procesora... google kaze da je tvoj procesor jedan od boljih za tu plocu.

 

 

Koliko god da imas RAM memorije, dokupi jos.. mozes 16GB maximalno u tvoju plocu.

 

Sto se tice grafike, malo ti je bajata :D U zavisnosti koje igrice zelis da igras, tu se moze iskopati nesto... i naravno, koliko bi para dao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...