Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hvala

:)

 

nu fajl treba da pročita televizor, a ne znam koji sistem on ima. znam da nije android

Znam ja zbog istog problema (ako je LG) - jedino moze FAT, tako da veci filmovi ne mogu.

Link to comment

moguce sad kad kazete, i ja imam gajbi lg, i mislim da sam morao splitovati 1 film u 2 fajla nekom prilikom. 

pa puštio 1 za drugim.

 

il sam to radio kod buraza na samsungu.

bemliga :(

Edited by ToniAdams
Link to comment

Sad ovi sto su Androidi, tu je sve jasno, ima milion nacina da sredis bilo koji problem ako ga imas. Ono pre je tuga bozja, operativni sistemi koji kao da su namerno osakaceni da bi imali sto vise ogranicenja. Mada, mozda je delom i do mene, onaj UX mi je strasno nepristupacan.

Link to comment

Koja je fora da neki televizori hoce, a neki nece da prihvate prenosni HDD? USB vidi normalno a prenosni HDD od 250GB ne vidi.

 

Moj bajati LG, oko 4 godine, prihvata i prenosni i usb bez problema.

 

U pitanju je neki Samsung tv koji sam imao u stanu u Budimpesti. Sad mi razjasnjenje nije toliko bitno, liko informacija zasto se neki televizori ponasaju na jedan nacin, a neki na drugi.

Link to comment

Znam ja zbog istog problema (ako je LG) - jedino moze FAT, tako da veci filmovi ne mogu.

Nisam siguran. Cini mi se da sam ponekad pustao i 4+gb fajlove al ne bih smeo da se zakunem.

 

Uglavnom gledam m720p (2-3 gb po filmu) al znam da sam za neke bolje filmove namerno skidao vece fajlove.

99.9999% sam siguran da je fles sa kog gledam ntfs

Edited by katamaran
Link to comment

Koja je fora da neki televizori hoce, a neki nece da prihvate prenosni HDD? USB vidi normalno a prenosni HDD od 250GB ne vidi.

 

Moj bajati LG, oko 4 godine, prihvata i prenosni i usb bez problema.

 

U pitanju je neki Samsung tv koji sam imao u stanu u Budimpesti. Sad mi razjasnjenje nije toliko bitno, liko informacija zasto se neki televizori ponasaju na jedan nacin, a neki na drugi.

Neki TV-i ne iaporučuju dovoljno struje na usb-u i onda ne rade diskovi. Treba kod takvih pokušati sa Y usb kablom
Link to comment

@katamaran

E pa skroz moguce, nemam ja uopste nista NTFS da proverim. To tvoje je onda nesto sasvim levo.

Edited by Prokleto Djubre
Link to comment

^^ Maksimalna veličina fajla na FAT32 je 4GB. Formatiraj USB na exFAT - fajlovi mogu da budu ogromni, a biće čitljiv i na OS X i na Windowsu.

 ex fat radi

:) 

To zavisi od konkretnog primjerka, kao što ćeš već utvrditi tradicionalnom tehnikom pokušaja i popušaja ;)

soniša čita sve

sreća sreća rados

:D

  

Znam ja zbog istog problema (ako je LG) - jedino moze FAT, tako da veci filmovi ne mogu.

sreća te nije lg

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...