Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sto vise uzmes to te vise kradu  :cry:

 

1.5 - 1.36

2.5 - 2.27

 

A ova pitanja o missing gigabajtima se ponavljaju poslednjih 20-ak godina. Stvarno je krajnje vreme da pocnu posteno da prodaju hiljade gigabajta a ne terabajte.

Link to comment

Ali opet bi racunar prikazivao manje, pisali oni 1TB ili 1000GB (gigabajta), to je 931GiB (gibibajta). Fora je sto se prodaju umnosci od 1000, dok racunar prikazuje umnoske od 1024 i zato ce uvek biti disproporcije u reklamiranoj vrednosti i onoj koju sistem pokazuje, posto nisu iste merne jedinice u pitanju.

Edited by malistev
Link to comment

Kako da znam da li su hederi na ploci usb 2.0 ili 3.0? Tamno su plavi ali lik rece usb.2.0 kad je pretrcao preko njih na yt review. Ploca inace ima i 2.0 i 3.0 portove.

 

edit:

4 x USB 3.0 port(s) (2 at mid-board)
Intel® P67(B3) chipset : 
12 x USB 2.0 port(s) (6 at back panel, black+red, 6 at mid-board)

 

 

pozadi imam 2 svetlo plava koji bi morali da budu 3.0. Napred imam 4 crna al ako su vezani na 3.0 heder u teoriji mogu da budu i 3.0? Ako bi mi zatrebalo jos 3.0 portova onda pcie to usb 3.0 ili hub?

 

edit 2: nadjoh sad na onom yt klipu da su ono 2.0 hederi na ploci al su na drugom mestu 3.0

Edited by katamaran
Link to comment

Kako da znam da li su hederi na ploci usb 2.0 ili 3.0? Tamno su plavi ali lik rece usb.2.0 kad je pretrcao preko njih na yt review. Ploca inace ima i 2.0 i 3.0 portove.

Pa plavi su oznaka za 3.0 na laptopu , ali na desktopu je to na kućištu u kojoj može biti ko zna koja ploča...

Probaj da nađeš specifikaciju ploče...

Link to comment

Snasao sam se oko tog dela. Ta plava me je i zbunila al su oni sto sam gledao ipak bili 2.0 (tamno plavi) al su na drugom mestu 3.0 uredno obelezeni svetlo plavom

 

sve u svemu ploca mi je izuzetno plava :)

 

A455-3027-mainv01-jc.jpg

 

ovi dole su 2.0 al su ispod memorije 2 3.0

Edited by katamaran
Link to comment

Kako da znam da li su hederi na ploci usb 2.0 ili 3.0? Tamno su plavi ali lik rece usb.2.0 kad je pretrcao preko njih na yt review. Ploca inace ima i 2.0 i 3.0 portove.

 

 

Seljacka ™ brza metoda: na neki usb 3.0 prebaci sa kompa recimo neki film.Ovi sto su 3.0 su dosta brzi od 2.0  :naughty:

Link to comment

Ne vidi mi tv komp sliku kada ga nakačim na pc tj pc na njega. Tačnije, u input se primeti da je nešto ukačeno na HDMI ali kada prebacim na isti piše "no signal".

 

R270 radeon, poslednji drajveri dakle probao reinstall drajvera - ništa. U opcijama ne nalazim nikakvu opciju da pretraži izvore ili tako nešto...

 

Anyone?

 

p.s. dugo nisam uninstalirao drajvere, ranije sam koristio driver sweeper da pobrišem repove jel i dalje viable?™

 

http://www.guru3d.com/content-page/guru3d-driver-sweeper.html

Edited by Mil@n
Link to comment

2ndarni... To mi je na poslu, kačio sam ga na jedan tv, i nije htelo da radi. Pa sam ga kačio na drugi i radilo je, jer je na prvom kabl ispadao iz džeka jer ima onaj ispravljač ili šta već na kraju kabla pa je teži.. Na drugom je radio normalno. Pa sam rešio da osposobim prvi opet ali ne reaguje osim što "oseti" da ima nešto u hdmi. Možda se tu nešto pogubio...

Link to comment

Ali kažeš to windowsu, linuxu ili macosu, da ima još jedan "monitor" i da slika treba da bude kopija prvog monitora ili njegov produžetak?

 

Ono, display properties i tako to?

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...