Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Najgore što mi kinez/kineskinja kaže da ta ne može da se zameni "samo tastatira" nego mora i onda plastika okolo -cela "gornja" ploča. Proveriću al'dok nađem user/maintenance manual za baš taj/taj model ima da se uremse... svi su toliko slični a opet nisu isti...

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

 

Možda ne mora da se menja, ako može da se otkači i izvadi, onda je baš dobro očistiti i vratiti nazad, moguće da će biti dovoljno.

Link to comment

Možda ne mora da se menja, ako može da se otkači i izvadi, onda je baš dobro očistiti i vratiti nazad, moguće da će biti dovoljno.

Moram, samo jos jednom da proverim je l' ima smisla i svojoj režiji ili da dam nekom "ko zna"...

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

Najgore što mi kinez/kineskinja kaže da ta ne može da se zameni "samo tastatira" nego mora i onda plastika okolo -cela "gornja" ploča. Proveriću al'dok nađem user/maintenance manual za baš taj/taj model ima da se uremse... svi su toliko slični a opet nisu isti...

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Tastatatira :D

Link to comment

E, dje ovde neka tema na kojoj bih mogao da navatam forumske ajtijevce za kojekakve poslovne prilike. Svasta nesto imam u poslednje vreme, treba mi dodatnih ljudi.

 

Ima l to ovde uopste?

 

 

P.S.

Kapiram da nije takav forum, al sam nekako pod utiskom da ovde em ima dosta dobrih, em (kad vec trazim nove ljude) nekako imam poverenja u drugove forumase.

Link to comment

 

 

...

(kad vec trazim nove ljude) nekako imam poverenja u drugove forumase.

 

Ti si, izgleda, baš nov na forumu ili si se držao uglavnom sporta. Nema veće kolekcije džabalebaroša i hvatača krivina na poslu od forumaša.

Link to comment

oh you couldn't be more wrong. aj sto nisam nesto nov i sto ne zalazim na sport preterano, nego se ne slazem za dzabalebarenje. 

 

mene je jedan od direktora na pocetku karijere zvao najvecom lenstinom koju ima u timu, a najvise me voleo od sve dece. kad sam dao otkaz, dva meseca smo se natezali da me pusti da odem. to je objasnjavao prostom logikom: priroda IT-ja se uglavnom vrti oko optimizacije radnih procesa. prava lenstina mrzi rad iz dna duse i uvek ce traziti nacin da, pri svakom dodeljenom zadatku, nadje resenje koje ili potpuno eliminise repetitivne procese ili ih uproscava dovoljno da moze da ih prosledi nizem levelima da se bavi istim - sto je pozitivan rezultat sam po sebi. znaci kad mora da radi ucinice sve da taj rad bude usmeren ka eliminaciji potrebe za daljim radom, i samim tim ispunjava svoju svrhu u potpunosti. 

 

da ne pricamo o tome da je npr. najbolji sys admin onaj koji vecinu radnog vremena moze da sedi preko puta i srce espreso. 

 

 

tako da, ako ljudi jedu leba od IT-ja i uz to nalaze vreme da bleje na forumu, to je dobar znak. 

Edited by urkozamanje
Link to comment

 

da ne pricamo o tome da je npr. najbolji sys admin onaj koji vecinu radnog vremena moze da sedi preko puta i srce espreso. 

 

 

 

 

+1

Link to comment

Ja se zajebavo, ali vidim da ti nisi. A kad smo već kod ozbiljnog, ja takvog sysadmina ili bilo kog drugog IT profesionalca koji je baš stvarno dobar, a po ceo dan srče kafu nisam video. A video sam svašta za ovih dvadesetak godina.

Link to comment

Ja se zajebavo, ali vidim da ti nisi. A kad smo već kod ozbiljnog, ja takvog sysadmina ili bilo kog drugog IT profesionalca koji je baš stvarno dobar, a po ceo dan srče kafu nisam video. A video sam svašta za ovih dvadesetak godina.

 

Vidjao sam ja koji srču kafu po ceo dan... iz šolje pored tastature. :fantom:

Link to comment

Ja se zajebavo, ali vidim da ti nisi. A kad smo već kod ozbiljnog, ja takvog sysadmina ili bilo kog drugog IT profesionalca koji je baš stvarno dobar, a po ceo dan srče kafu nisam video. A video sam svašta za ovih dvadesetak godina.

Ma i ja se bre (polu)zajebavam. Ima milion i jedan parametar pored te moje osnovne premise koji treba uzeti u obzir (prvo koja it oblast, pa onda da li je it core biznis ili support drugima u samoj organizaciji, pa velicina i priroda sistema, dinamika, tim, itd. itd.).

 

A ovo za sys admina ja rekoh koji "moze", ima razlike :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...