Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jos kad bi mi rekao kako :)

 

Znam da u teoriji moze al ne znam kako da ga pustim. ATI je graficka.

 

edit: vidim neka podesavanja u catalyst control centru

Edited by katamaran
Link to comment

Kacim na desktop. Koliko sam video nije neka mudrost da se pusti zvuk preko graficke.

 

Ima ovako neka podesavanja pa ce posle valjda sljakati

 

9EtoNjC.png

Edited by katamaran
Link to comment

Ne treba ti ccc za to, samo se ode u sys trayu na zvučnik desnim dugmetom i izabere se koja audio karta je default, ta u grafičkoj ili ona na ploči ili ona u slotu (ako imaš takvu).

 

Edit: bilo je starih ploča sa integrisanom amd grafičkom, tipa 780/785, koje su imale hdmi, ali nije mogao da ide zvuk preko njega.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Pretpostavljam da je do kukija. Trazio si razlicite pesme na telefonu i na kompu pa ti na  osnovu toga daje razlicite predloge.

 


Ne treba ti ccc za to, samo se ode u sys trayu na zvučnik desnim dugmetom i izabere se koja audio karta je default, ta u grafičkoj ili ona na ploči ili ona u slotu (ako imaš takvu).
 
Nisam se snasao sa ccc al je ovo odradilo posao  :thumbsup:
 
fala
Edited by katamaran
Link to comment

Zašto su mi različite pjesme (tj. verzije) dostupne kad otvorim i kucam isti upit na YT na kompu i na mobilnom (a isti je google nalog)?

Ako su ti razliti  IP vrlo logicno.CIJA pamti odvojeno  za svaki IP,  sta volis a sta ne.Takodje ako istu stvar trazis u Srbiji i recimo Nemackoj , dobices razlicite rezultate

Link to comment

To za Srbiju i Nemačku važi pre svega zato što inicijalno slećeš na lokalni google. Treba eksplicitno da odem na google.com umesto google.de kad tražim razne stvari na engleskom.

Link to comment

Bogami i kad zakačim mob preko rutera na koji mi je zakačen komp, opet nemam nekih pjesama (koje imam na desktop verziji YT) Jednostavno neke verzije mi nisu dostupne :(

#firstworldproblems

Link to comment

Sad sam proverio i ne otvara uvek com. Otvara lokalnu bez problema kad ti treba.

 

Jednostavno ne redirektuje automatski na lokalnu verziju.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...