Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Samo se zajebajite pa posle kada zakuca na vrata odeljenje za visokotehnološki kriminal™.

Raz je tek najebao kada mu nađu folder skandalzne_fotke_za_svaku_priliku

Ne držim ih na gugl drajvu, ne brini. ;)

Link to comment

 Čudi me da za te državne ne postoji neka takođe državna služba koja bi sprovodila standardizovani polisi.

 

 

 

Ne znam šta je u državnom ajtiju smešnije, sprovođenje, standardizacija ili polisi. :lolol:

Link to comment

Ne znam šta je u državnom ajtiju smešnije, sprovođenje, standardizacija ili polisi. [emoji38]ol:

U državno-srpskom da, mada sam ja nekako stekao utisak da je ovo negde drugde.

Link to comment

Kažem "AKO im u eula stoji...". Mada, iskreno rečeno ja lično ne verujem nikome, a posebno ne kompanijama koje selektivno kažu "e, ovim klijentima ćemo ružne stvari da radimo, a vama nećemo, majke nam Nevenke". Čisto lična i subjektivna stvar.

Link to comment

Imam DIMM DDR 3  8GB /1600mHz u kompu.Sta bi se desilo ako dodam jos 8GB DDR3 koja radi na 1066mhz? 16 GB na 1066MHz ili ?

Edited by Haralampije
Link to comment

Imam DIMM DDR 3  8GB /1600mHz u kompu.Sta bi se desilo ako dodam jos 8GB DDR3 koja radi na 1066mhz? 16 GB na 1066MHz ili ?

 

Da, obično matična ploča obori na nižu frekvenciju. Ako je bitna stabilnost sistema lično radije ne bih koristio takvu kombinaciju.

Link to comment

Šta predstavlja ovo CAPTCHA "i am not a robot" sranje (koje mi se odnedavno pojavljuje prilikom ulaska na različite sajtove)?

Mislim, jel to virus i treba li lečiti kompjuktor?

Link to comment

Mislim da je simptom da imas virus.

 

Mislim da je svojevremeno neki virus spamovao sa mog kompa pa sam zavrsio na nekoj listi pa su me neki sajtovi smarali da popunjavam captcha.

 

I dalje nisam 100% siguran sta se tada tacno dogodilo al mislim da je tako nesto.

 

edit: i sad sam na nekih 7 crnih listi ni kriv ni duzan  :cry:

 

http://whatismyipaddress.com/blacklist-check

Edited by katamaran
Link to comment

Šta predstavlja ovo CAPTCHA "i am not a robot" sranje (koje mi se odnedavno pojavljuje prilikom ulaska na različite sajtove)?

Mislim, jel to virus i treba li lečiti kompjuktor?

 

Ako je ovakav: 

 

IsZFvtg.jpg

 

Sajtovi koriste google token za verifikaciju zivog organizma™. 

Metodologija rada forme je slicna login API-ju (kad sajtovi traze da se registruje kod njih ili iskoristi google, fb, twitter, linkedin i dr. nalozi za login).

 

 

to meni svojevremeno izletalo pa prestalo.

 

Moguce bi bilo da ne izlijece ukoliko bi se bilo logovano na gmail u istom browser-u (nisam tol'ko ulazio u problematiku, mislio sam da ipak trazi I'm not a robot klik bez prepoznavanja slicica u tom slucaju).

 

Kako bilo, as safe as a nun's virginity.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...