Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Može i tako, trudiš se da pišeš reči bez slova O. Podseća malo na scenu iz Mućki kad su Rodniju na pisaćoj mašini bili zaglavljeni A i T.

 

Generalno mogu tastature za laptopove da se nađu na eBayu (nekorištene) za oko 40-60 evara, za starije modele i za manje.

jeeeste il kad đule snima pesme bez slova r :D

Link to comment

K0risti nulu kao 0

 

Ovde za te pare nadjes laptop :) Ovako napamet cini mi se da su tastature 500-2000 din

 

edit: 200 kinti pa navise na Kupindu

Ali korišćeni polovnjaci valjda.
Link to comment

Je l' ima neko iskustava, risk assessment / cyber security aspekt me zanima - sa koriscenjem google drive-a u poslovnom okruzenju?? 

prvenstveno zanimaju me #normalnije zemlje al' i  Majčica Srbija, naravno, dolazi u obzir... 

Link to comment

To je od početka bilo no-no za poslovne stvari. Cloud jedino ako je baš tvoj.

 

Manje firmice umeju ponekad da iznajme nešto za relativno neosetljive podatke kod provajdera gde se nude posebni uslovi i ugovori, ali niko za to ne koristi dropbox, google drive i slične servise, koji su praktično otvoreno rekli šta se radi sa podacima i da je to cena besplatnosti usluge.

Link to comment

Je l' ima neko iskustava, risk assessment / cyber security aspekt me zanima - sa koriscenjem google drive-a u poslovnom okruzenju??

prvenstveno zanimaju me #normalnije zemlje al' i Majčica Srbija, naravno, dolazi u obzir...

Znam da je u par stranih firmi ovde u Srbiji čak zabranjeno da se pristupa sa firminih računara dropboxu, gdrajvu, mislim i onedrajvu...

Razlozi koji su navedeni su svi iz kategorije sigurnosti...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...