Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Spremte se spremte daunlouderi. Izgleda da ce ipak biti povecanja brzine, ali samo za po 512k dl. Ul ni makac.
Imaš li neke konkretne podatke o datumu? +512DL će mi malo značiti, ali opet dobro. Mnogo više bi mi značilo uduplavanje uploada i smanjivanje odziva na adsl-u.
Link to comment
Da. Brzine svih paketa se povecavaju za po 512kbps.Sredina jula (:lol:) Telekom je leglo olosa. Nekoliko puta je ove godine bilo najavljeno udvostrucenje brzine (ul i dl), a ovoga puta je povecanje "izvrseno" da bi vise korisnika potencijalno moglo da koristi usluge IPTVa (potrebno 1.5Mbps). Medjutim, kako kasni implementacija IPTVa, tako Telekom ne zeli da nas casti pre roka. Place mi se kad zavirim u rumunski komsiluk.
Pa ako je vezano za IPTV, onda ćemo dobiti povećanje tek u septembru, kad bi IPTV trebao da krene, zar ne?
Link to comment
OK, retard sam priznajem. Ne umem da instaliram jebeni flash player! Tri koraka u vidu "klikni next", al meni ne ide. Sve završim OK, uninstall, install..., ali kada hoću da pokrenem npr b92.fm ili neke aplikacije na FBu kaže mi da mi nedostaje plugin u vidu flashplayera! OS je XP, browser Firefox. Dva dana se njakam! Gde grešim?
Skini Adblock... ako imas instaliran.
Link to comment

Pomaaaagajteee! Ocigledno da sam samoblokirala opciju Blog /Tamo/. Sve ostale opcije se otvaraju, osim te. Ne moze ni indirektno, nikako. Cim kliknem, dobijem ovo > Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 2 bytes) in /www/blog.b92.net/lib/cookieHandler.php on line 58 Jedanput mi se ista stvar desila s forumom, pa sam unistila cookies i proradilo je. Sad nece. Ili ima jos kukija, koji se nisu izbrisali postupkom Tools-Internet Options-Delete Cookies? :(

Link to comment
Skini Adblock... ako imas instaliran.
Meni je to isto sve uspelo s adblockom. :unsure: Znaci, skine se ta arhiva sa B92.fm, raspakuje u privremeni direktorijum, pokrene program flash uninstal, a potom ima 2 (jedan za Firefox, a drugi za IE) koji instaliraju flash. Kod mene je to sve odradilo OK.
Link to comment
Meni je to isto sve uspelo s adblockom. :unsure: Znaci, skine se ta arhiva sa B92.fm, raspakuje u privremeni direktorijum, pokrene program flash uninstal, a potom ima 2 (jedan za Firefox, a drugi za IE) koji instaliraju flash. Kod mene je to sve odradilo OK.
Ja sam imao problem sa novim last.fm-om, nije mi se pojavljivao flash player za libraries u Firefoxu, dok je u IE radio normalno. Malo zaguglao, i nasao da se ovo pojavljuje zbog Adblocka u XP SP2/Firefox kombinaciji. I stvarno, kada sam ga skinuo, problem resen. I stavio Adblock plus koji ne pravi probleme.Naravno, sve ovo gubi smisao ako idioteque uopste nema Adblock :lol:
Link to comment

Upravo sam svoj mob izvadila iz mashine za vesh ( bio "samo" 10 minuta :unsure: ).Kolko dugo da ga sushim sada? i da li ce uopste da proradi?Imao neko ovakav slucaj?

Link to comment
Upravo sam svoj mob izvadila iz mashine za vesh ( bio "samo" 10 minuta :unsure: ).Kolko dugo da ga sushim sada? i da li ce uopste da proradi?Imao neko ovakav slucaj?
Ne postoje jasna pravila, niti iskustvo sa ranijim situacijama pomaze. "More bit bidne, more bit ne bidne".Rasklopi maksimalno sto mozes (ove ocite stvari svakako, a ako imas iskustva sa rasturanjem osetljive tehnike, rasturi ga maksimalno), ostavi da se susi, dok se ne osusi (ne zuri, ostavi ga preko noci da se lepo ocedi), onda sklopi, upali i nadaj se da je sve OK. Cesto i jeste OK.
Link to comment
Ne postoje jasna pravila, niti iskustvo sa ranijim situacijama pomaze. "More bit bidne, more bit ne bidne".Rasklopi maksimalno sto mozes (ove ocite stvari svakako, a ako imas iskustva sa rasturanjem osetljive tehnike, rasturi ga maksimalno), ostavi da se susi, dok se ne osusi (ne zuri, ostavi ga preko noci da se lepo ocedi), onda sklopi, upali i nadaj se da je sve OK. Cesto i jeste OK.
Rastirila sam ga odmah ( ali ne i osetljivu tehniku).Aj uteshio si me sa ovim da je cesto OK. :rolleyes:
Link to comment
Upravo sam svoj mob izvadila iz mashine za vesh ( bio "samo" 10 minuta :unsure: ).Kolko dugo da ga sushim sada? i da li ce uopste da proradi?Imao neko ovakav slucaj?
Mom drugu upao u casu kole (ne pitaj kako! :D ), osusio se i radi ok, mada kao sto rece Kudravi nema tu pravila ;)
Link to comment

To sto je bio samo 10 minuta, mozda znaci da nije ispran - sto nije dobro. Mozda nije bilo lose da si ga prvo isprala u cistoj (destilovanoj vodi). Medjutim, ako i proradi, mozda nije lose da pocnes da razmiljas o novom telefonu, zbog korozije ovaj ti nece biti dugog veka.

Link to comment
Upravo sam svoj mob izvadila iz mashine za vesh ( bio "samo" 10 minuta :unsure: ).Kolko dugo da ga sushim sada? i da li ce uopste da proradi?Imao neko ovakav slucaj?
ako imas nekoga da radi u automehanickarskom servisu , nek` ti osusi telefon pistoljem na zrak... i neces imati problema...iz iskustva....
Link to comment
Meni je to isto sve uspelo s adblockom. :unsure: Znaci, skine se ta arhiva sa B92.fm, raspakuje u privremeni direktorijum, pokrene program flash uninstal, a potom ima 2 (jedan za Firefox, a drugi za IE) koji instaliraju flash. Kod mene je to sve odradilo OK.
Nije do Adblocka. Problem je u kretenskom uputstvu. Kako koristim isključivo lisicu, instalirao sam samo flashplayer10_install_activex, kako i piše. Međutim, neophodno je instalirati i flashplayer10_install, iako piše da je to za IE korisnike. Sad sve radi savršeno. Hvala svima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...