Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

6 minutes ago, Ivo Petović said:

Kakva sramota. Radoye je ipak bio u pravu.

 

 

 

Radoye je uvek u pravu. ;):tongue:

 

(ne da me to cini srecnim posebno u ovom slucaju al' jbg)

  • +1 1
Link to comment

Masi se preračunao, morao je da mahne crvenu zastavu bar, to bi dovelo inicijalno do kukanja Mercedesa ali bi im na kraju donelo titulu. Ovo na kraju je bio cirkus. Mercedes je svojom konzervativnošću takodje doprineo, trebali su Luisa da uvedu na zamenu ipak al šta znam, nije bilo garancije da će se SC skloniti.

Mercedes i kuknjava su mi ogavni, ali Luis kao vozač nije zaslužio ovakav kraj sezone i gubitak titule, imao je tokom sezone sreće u par navrata ali se sad sve vratilo jbg, čovek je realno vozio bez greške.

Takodje mislim da će se Mercedes ponovo najbolje snaći u novoj eri, jasno je da im je agregat za koplje iznad ostalih pa će narednih godina LH uzeti još titula, ne bi me iznenadilo da zaokruži na 10 do kraja karijere. Preboleće ovo brzo čini mi se.

  • +1 5
Link to comment

Crvena zastava je morala da bude istaknuta, jedino je to bilo ispravno i pravicno. Kao u Azerbejdzanu. I opet bi dobili uzbudljiv finis i duel za titulu. Masijeva odluka je idiotska, nema veze sa namestanjem, jednostavno je pogresna jer se uprpio i zasrao debelo.

 

No svejedno, Maksu cestitke, imao je fantasticnu sezonu i na kraju iskoristio priliku koja mu se iznenada pruzila.

  • +1 6
Link to comment

Videćemo ko će najbolje da provali nova aero pravila, mislim da ima i do toga dosta. Ja bih bio najsrećniji da u prvi plan izlete neki potpuno drugi timovi, kao što je bio slučaj 2009, kad su Ferrari i Mek tankovali, a RB i Honda (tj. Brawn tj. današnja Mečka) izbili na vrh.

 

Možda bih bio najsrećniji da se krljaju Ferari i Alpine, Alonso i Leclerc (ili Sainz), a da Maks i Luis budu u peglanju za best of the rest - ne verujem ali man can dream.

Edited by fillex
  • +1 1
Link to comment

Koja hrabrost, koja muda, srce sampiona!!!

Decko je imao jednu, jednu jedinu sansu i uzeo ju je!
Uzeo je protiv coveka koji je vladao godinama, iznova i iznova.

Primil sanse se ukazao i on je uzeo protiv 7ostrukog sampiona!!! JE BO TE! Neverovatno!

Bravo Max!

 

  • +1 9
Link to comment

Nije da mu mnogo znači, ali Luis je svojim ponašanjem večeras dobio još jednog navijača, i to jednog koji nije mogao da ga gleda očima do sada. Svaka čast!

 

 

 

 

  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Have_Fun said:

Koja hrabrost, koja muda, srce sampiona!!!

Decko je imao jednu, jednu jedinu sansu i uzeo ju je!
Uzeo je protiv coveka koji je vladao godinama, iznova i iznova.

Primil sanse se ukazao i on je uzeo protiv 7ostrukog sampiona!!! JE BO TE! Neverovatno!

Bravo Max!

 

lako je bilo iskoristiti ovakvu šansu

 

ladno ću da počnem da verujem da je latifi plaćen

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...