Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Just now, levi said:

 

pa dva faula je napravio. za prvi je normalno da vrati poziciju a za ovo drugo je 5 sec sprdnja od kazne

Pa dva puta ga je i pustio. Ako ne i tri.

  • +1 1
Link to comment
Just now, renne said:
12 minutes ago, Have_Fun said:

valjda nume.. jbm li ga
lik usporava i ovaj se zakucava.. 

Jesi realan1


mhm
why?
pobedio je moz' se smiris :D

  • -1 1
Link to comment

E, ja stvarno ne kapiram šta je Maks zasrao. Nije valjda zabranjeno da krivudaš u 4. brzini i onda si kriv ako te neko opali od pozadi? Drugo bi bilo da je ovaj započeo preticanje.

Nije da se razumem u detalje tog tipa, ali mi logično da je kriv ovaj od pozadi ukoliko se nije naglo kočilo.

Edited by kralj
  • +1 3
Link to comment
Just now, kralj said:

E, ja stvarno ne kapiram šta je Maks zasrao. Nije valjda zabranjeno da krivudaš u 4. brzini i onda si kriv ako te neko opali od pozadi?mDrugo bi bilo da je ovaj započeo preticanje.Nije da se razumem u detalje tog tipa, ali mi logično da je kriv ovaj od pozadi ukoliko se nije naglo kočilo.


Imao lik fudbalski teren za obilazenje
Valjda ima fetis da se sudara s Maxom
Nije mu prvi put

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
E, ja stvarno ne kapiram šta je Maks zasrao. Nije valjda zabranjeno da krivudaš u 4. brzini i onda si kriv ako te neko opali od pozadi? Drugo bi bilo da je ovaj započeo preticanje.
Nije da se razumem u detalje tog tipa, ali mi logično da je kriv ovaj od pozadi ukoliko se nije naglo kočilo.
Jeste zabranjeno
Bio je u 4. gde sw vozi u 7.
Link to comment

Poenta Luisovog neobilaska je zato što je to mesto gde bi Max ušao posle u drs i vrv povratio prvo mesto, Luis je zato usporio i odustao od obilaženja, opasno sa Maxove strane ali i Luis je kalkulisao i doprineo kontaktu, realno je mogao da prosvira pored.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...