Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

28 minutes ago, James Marshall said:

Ovdje ti govorim kao forumaš. Mislim, čemu ta izjava "imate li pojma o životu", što si stalno u nekom fajt modu, što bi stalno u neke svađe? Pogotovo s takvim ad hominem napadima?

A što se tiče trke, ok, gledao sam i zanimljivije, ali i dosadnije. Klasična F1 trka, ima ko voli, ima ko ne voli. Lijepo vrijeme, niko nije stradao, volio bih da sam uživo tamo.

čika stručnjak, tzv glavno mudo foruma

šta ćemo sad?

Jel bilo kako sam reako 10 sekundi posle starta?

da mi se izviniš ili da se žalim nadležnima?

ups zaboravih da si ti nadležan

Link to comment
8 minutes ago, renne said:

čika stručnjak, tzv glavno mudo foruma

šta ćemo sad?

Jel bilo kako sam reako 10 sekundi posle starta?

da mi se izviniš ili da se žalim nadležnima?

ups zaboravih da si ti nadležan

 nije poenta uopšte u tome da li si ti predvidio šta će biti ili neće, jasno je bilo od starta da je velika vjerovatnoća da će se tako nešto desiti, ti si danas otpisao Đokovića triput, mislim, ispade da ti gledaš samo zato da vidiš ko će osvojiti titulu, nisu svi takvi, ima ljudi koji i uživaju u gledanju nečega. Ti si vjerovatno ugasio televizor kad je Milan vodio protiv Liverpula 3-0 ili Atlanta protiv NE 28-3, nije bilo potrebe da gledaš dalje.

Ovaj tvoj ton ne bih da komentarišem, to moraš sam sa sobom da raspraviš.

 

  • +1 1
Link to comment

ti kao vlast ne smeš tako da mi se obraćaš

ja kao mučeni član mogu da pišem šta hoću dok je u skaldu sa pravilima

kad nije banujete me

a i kad jeste banujete me

Link to comment

pa to

ove godine mercedes jednostavno nije imao šta da traži pored red bula

druga je stvar št rb ubija mnoge sportove novcem, sportove u kojima nikada nisu postojali

Link to comment

Jao, sada i priča o staroooj F1 i gospodskim timovima... Tako su pričali i za Reno verovatno, a Italijani i Englezi sve sa monoklima se zgražavali na ulazak nekog Novozelanđanina.

 

Još da mi je znati kako ih ubija, e. RB je solo odgovoran za popularnost buljuka ekstremnih sportova od 90ih, a naspram pjur money shower timova, ono što rade u Lajpcigu je skroz ok priča.

Link to comment

A to je sad malo spinovanja, jerbo eto da je Honda npr. kupila 30% udela u Red Bullu jednako bi taj tim bio Honda koliko je i AMG Mercedes zapravo Mercedes s obzirom da Daimler ima toliko učešća u ekipi i plus isporučuje motore ekipi što bi i Honda radila. Veći deo tima nalazi se u Engleskoj, većina inženjera su Englezi ali eto to je ko fol “fabrička ekipa” i oni su tu da održe iskon trkanja. Give me a break. Osim Ferarija koji sve sklapa u Maranelu sve ostale ekipe su hibridi i spojevi raznih razvojnih centara, investicionih fondova koji upumpavaju novac i brendiranja bolida prema nekoj od marki kola, najbolje da je današnji “Aston Martin” tu da sačuva sport od raznih zlih Williamsa i ostalih Red Bullova.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, renne said:

pa to

ove godine mercedes jednostavno nije imao šta da traži pored red bula

druga je stvar št rb ubija mnoge sportove novcem, sportove u kojima nikada nisu postojali

 

Kako mislis "ubija" ? Na koji nacin da ulete novi timovi osim sa dzakom para ? 

Meni je rb skroz ok koncept , samo me njihov glavni vozac nervira :D

Link to comment

Verstapenu je u preostale 4 trke dovoljna jedna pobeda i tri druga mesta. U tom slucaju uzima titulu, sve i da HAM pobedi tri puta i jednom bude drugi uz sva cetiri najbrza kruga. Rekao bih da je sada odnos 70-30

Link to comment

mercedes nema sta da trazi pored red bula, a mercedes vodi u timskoj konkurenciji. premesna tvrdnja. 

kad se tako navijacki pristupa, ocigledno u obzir dolazi samo totalna dominacija sa ubedljivo najboljim bolidom, kako bi se zavaljen u fotelju mirno uz pivce i kokice gledala trka.

sto gledamo poslednjih x godina. 

ja sam bukvalno prestao da pratim f1, zbog toga. to toliko smara, da nema tog vozaca koji me moze animirati, kad niko ne moze da mu ni prismrdi sa bolidom, pa ma kakvo umece imao. sere mi se od takvog merecedesa i takvog hamiltona, i cele takve f1.

 

svaki pravi ljubitelj ove godine navija za red bul i maksa

 

ovi novi klinci su ekstra i jedva cekam njih da gledam, pa makar i u mercedesu, samo ne vise smaraca od hamiltona, sa sve onim njegovim pozdravima najboljim navijacima ikad na svakoj jebenoj trci. 

 

pa da sledece godine gledamo kako rasel jebe hamiltona

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...