November 6, 20214 yr Ali kako Botas vozi kada nema pritiska. On jednostavno nikad nije imao mentalnu snagu potrebnu da se bori sa titulu, ali je jako dobar kvalifikacioni vozac.
November 7, 20214 yr Bottas - neverovatno lose reagovanje na pritisak. Verovatno odlican vozac, ali frka kad je pod reflektorom
November 7, 20214 yr Rekoh dosadan vikendZnalo se da max ovde overava tituli, samo mu botas pripomogao
November 7, 20214 yr Smaraš više brate sa tim kontra džinksom. Nemam ništa protiv, al' svedi ga malo pliz.
November 7, 20214 yr Kao i svake do sad? Max je po tvojim postovima do poslednjeg kruga svake trke negde oko Zandvoorta uzeo dovoljno bodova za dve titule. Edited November 7, 20214 yr by zorglub
Create an account or sign in to comment