Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Odgledah...komentator pao s Marsa, pojma nema jos malo pa ko ja koji sam posle sto godina (nekad davno cini mi se bese na nekoj televiziji kod nas, zaboravio sam na kojoj) odgledao jednu trku. Prenos bez potpisa, kad je kamera iz bolida nista ne pise, (komentator se zali kako su kolege iz Amerike na pauzi, pa nema pomoci i nije siguran u cijem smo bolidu - slikom i tonom :D), komunikacija vozaca sa boksom odnekuda iz offa, isto bez potpisa...itd...

Razmazila nas Formula 1 i SK..:dry:

Ali dobro, nek ima prenosa, ne trazi ni leba ni vodu, a svakako je zanimljivije od NASCARa, to nikako da se nateram da mi bude zanimljivo...:sad:

Edited by Nesh
Link to comment

Ferrari odličan u slobodnim treninzima, voleo bih da pomrse konce Mečki i RBu. Mislim da nije realno da se bore za pobedu, ali uz nešto sreće, Lekler bi mogao do 3. mesta eventualno.

Link to comment

S obzirom da je preticanje skoro pa nemoguce (ako onaj ispred ne zeli da saradjuje), ako se Crveni plasiraju u prvi red, ne izbace jedan drugog u prvoj krivini i ne zaseru nista u boksu pobeda je sasvim dostizna. Ovde prednost u konjskoj snazi ne igra nikakvu ulogu tako da ako bilo gde Ferari moze na ravnoj nozi sa Meckama i RBR to je ovde.

  • +1 1
Link to comment

Lepo je Leclerc namotao na zid, posle perfektnog vikenda i u trenutku kad Max i Valteri imaju najbolje sektore 1. Želim da ne verujem u slučajnosti, ali Ferari… :sleep:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...