Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Da je pravde, ovo je trebalo da dobije Russell, ali sudbina nije htela. U svakom slucaju bravo mali za sjajni vikend!!

 

Za Pink Mercedes me zabole, da je pravde, konstruktorski poeni ne bi smeli da im se racunaju..

 

I na kraju, puno mi srce za Ocona. Dosta osporavan, odvezao bez greske.

Link to comment

Rasel nije rođen pod srećnom zvezdom, ali danas je majstorski izvezao. Bottas da se dobro zapita i počeše po glavi.

 

Sve čestitke Checu, nema pravde na ovom svetu ako naredne godine ne bude imao sedište.

Edited by fillex
Link to comment

U idealnom svetu sledeće sezone ćemo gledati Pereza u RBR i Russella u Mercedesu. Nažalost svet je daleko od idealnog pa ćemo videti.

Moja procena da u Bottasu ipak ima još malo vozača a ne pičke, i da može izvući nešto danas, bila je kriminalno loša. George bez greške zaista, nije imao sreće ali biće on tu narednih 15ak godina minimum i ostvariće puno pobeda, u to ne treba sumnjati. Checo je do pobede došao riljanjem od prvog do zadnjeg kruga, riljanjem 10 godina i ima neke pravde u tome da je došlo i njegovih 5 minuta. Sve u svemu sjajan vikend :Hail:

Link to comment

Botas je najveći problem cele F1. Tog čoveka treba skloniti pod hitno, oteti Totu ženu i uceniti ga, bilo šta...čovek je problem. Odmah ubaciti Rasela, imaćemo trkanje čak i sa ovako dominantnim Mercom.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...