Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

O falim te boze da se i ova saga zavrsi i da vise necu morati da slusam zalopojke i kuknjavu Red Bull dripaca.

 

Sto se tice Newey-ja, to zaista deluje kao vlazan san u ovom trenutku, ali nije nemoguce. Ne znamo kakvi su mu dugorocni planovi  i da li vidi sebe u F1 i posle 2020 (to ce zavisiti  i kakva budu nova pravila, on se jako protivi uproscavanju aero paketa, sto je i logicno). Mateschitz uvek moze da mu ponudi vise para od bilo kog drugog, ali mozda se Newey zasitio Red Bull okruzenja..

  • Replies 5.1k
  • Views 290.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Toto je za svaki slučaj kukao Masiju. Perez se pošteno borio za poziciju i nije ništa bezobrazno ili nepošteno uradio, ko to smatra preteranim ili kamikaza vožnjom treba da predje na neki drugi sport.

  • Koja hrabrost, koja muda, srce sampiona!!! Decko je imao jednu, jednu jedinu sansu i uzeo ju je! Uzeo je protiv coveka koji je vladao godinama, iznova i iznova. Primil sanse se ukazao i on

  • Pa ne bih ih ni ja pustio da se trkaju po ovomeTM, nije stvar u tome. Trke nije bilo, nema sta da se proslavlja sampanjcem na podijumu, nema pobednika, nema bodova, cao zdravo.    Inace, jed

Posted Images

33 minutes ago, maharaja said:

....neka zatvore sve fabrike.

Izvini, a koje to fabrike?

Moze za nas neupucene o kojim se to fabrikama radi?

Hvala :)

Karambol na startu, odmah sejfti

šta im znače ove hipnotišuće štrafte pored staze?

Zone izletanja. Nema šljunka ni peska
Vettel udari i Nanda

Seb sam kriv za situaciju u kojoj se našao. Još jedna loša trka za Ferrari.

Kimiju izgleda nisu javili da Vettel ima 5 sekundi kazne..

Sad menjaju i Sebu, kad je sve gotovo. Kakvi stratezi u Ferrariju..

Kimi je ziv..

11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sad menjaju i Sebu, kad je sve gotovo. Kakvi stratezi u Ferrariju..

Nadali su se kisi (mislim).

Kakva steta za Sainza..:sad:

 

edit: Izgleda da su opravili..

Edited by Jimmy Kowalski

Hm, mislio sam da ne komentarisem nista, ali moram. Hamilton se iscudjava sto je Fetel dobio "samo" 5 sekundi kazne za sudar s Botasom. Podsetio bih ga da je, npr. Botas prosle godine na slican nacin udario Kimija na startu trke u Azerbejdzanu i da, ako se ne varam, nije dobio nikakavu kaznu za to (kao sto nije ni trebalo da je dobije, da se razumemo, jer je u pitanju bila vozacka greska prilikom trkanja). Ali dobro, sladak je. 

 

 

Edited by Sludge Factory

Kazna od 5 sekundi je smejurija. Ako je neko kriv za udes i upropasti drugome trku (a u ovom slucaju Vettel jeste, sto i sam priznaje), mora veca kazna..

 

 

 

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.