Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

2 hours ago, Ivo Petović said:

Koliko kenja ve iz Toro Rosa, to je strašno...prošle godine su imali dva podijuma na dve lude trke, sad čak i pobeda, ničim izazvana...sve obrnuto od Renaulta.


Gasly je u velikoj formi od početka sezone, vozi bez greške, ovo je apsolutno zasluženo. Naravno sreća je odradila deo posla ali ako je neko zaslužio onda je to Gasly posle svega u zadnjih godinu dana. Kakva mentalna snaga, na prekidu sam pomislio najrealniji mi je on, dobra forma i više nego dobro funkcionisanje Taurija.
 

Sad tek pogledah trku u snimku, tresem se od uzbudjenja. 

Link to comment

Ma Gasli nije sporan uopšte, drago mi je zbog njega, samo koje su šanse da: prošle godine luda trka Nemačka, Kvjat podijum ni kriv ni dužan; Brazil luda trka - Gasli podijum, i sad opet Gasli zato što je pitovao 1 krug pre SC. Malo previše sreće za taj tim. Gasli jeste zaslužio svakako, nakon što su ga onako odjebali iz RB, svaka mu čast za povratak.

 

Mclaren je trebao da dobije ovu trku.

Link to comment

Strolla je najviše usralo, on jedini nije menjao uopšte pneumatike, skočio na P2 i onda red flag (pri čemu je sranje što je dozvoljeno menjanje guma kad je red flag, mislio sam da nije takvo pravilo). Gasly opet i na restartu odličan, ne smemo mu ni to oduzeti. 

Link to comment

Po najnovijim glasinama Perez je vec zavrsio dogovor sa Alfa Romeom (jbmti Red Bul zbog njihovih egzibicija sa Alfa Tauri ne mogu vise da pisem "sa Alfom" :lolol:) sto najverovatnije znaci da Kime ide ponovo u penziju jerbo Djovinacija protezira Ferari. U Aston naravno Fetel.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...