Jump to content
IGNORED

Australian Open 2018


Mil@n

Recommended Posts

Evo ga i viče, gde je ljubav i mir.
Trebo bi sam da se diskvalifikuje sa Toura na pet godina, mislim da to upravo i najavljuje.

Ne, jos je sirov ali bolji nego sto sam ocekivao protiv zilavog francuza, da je bio Simon... ne znam

Inviato dal mio U65GT utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1n54jd3r

    71

  • Timmy

    63

  • renne

    38

  • Arkadija

    35

Nolo odbranio prošlogodišnje bodove na AO, čemu briga :1_grinning: Šalu na stranu, čim bi Gael uključio vitalne funkcije Nolo automatski u problemu, ali opet - ohrabruje što je Đokovićeva fizička spremnost delovala pristojno, na paklenoj temperaturi. Sa druge strane, nastavi li Nolo ovako, organizatori turnira će  u statistiku  uskoro uvrstiti i kategoriju "volej u mrežu", u čemu bi naš veselnik bio neprikosnoven :12_slight_smile:

Link to comment

Monfis je bezobrazan. Ne mozes biti na skrgama ceo set, a onda normalno odigrati sledeci. Na svakom drugom-trecem turniru se ovako ponasa u bar jednom mecu. Ako ne mozes da igras, predaj i idi kuci. Zene uspevale da izdrze tri seta po onoj vrucini, a on crkao u drugom. Pa jedi govna.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

Monfis je bezobrazan. Ne mozes biti na skrgama ceo set, a onda normalno odigrati sledeci. Na svakom drugom-trecem turniru se ovako ponasa u bar jednom mecu. Ako ne mozes da igras, predaj i idi kuci. Zene uspevale da izdrze tri seta po onoj vrucini, a on crkao u drugom. Pa jedi govna.

 

Ne mogu sada da se setim gde su igrali pre ovog poslednji put Nole i Monfils ali mislim da je bila ista priča. Ovaj je čas bio mrtav, čas je leteo po terenu, mislim da su ga čak i optuživali posle da je tankovao. Tako da, možda je to Monfilsova taktička zamisao za mečeve sa Novakom.

Link to comment
45 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne mogu sada da se setim gde su igrali pre ovog poslednji put Nole i Monfils ali mislim da je bila ista priča. Ovaj je čas bio mrtav, čas je leteo po terenu, mislim da su ga čak i optuživali posle da je tankovao. Tako da, možda je to Monfilsova taktička zamisao za mečeve sa Novakom.

 

U polufinalu US opena. Nije strategija samo za Novaka, nego onako, generalno.

Link to comment
59 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne mogu sada da se setim gde su igrali pre ovog poslednji put Nole i Monfils ali mislim da je bila ista priča. Ovaj je čas bio mrtav, čas je leteo po terenu, mislim da su ga čak i optuživali posle da je tankovao. Tako da, možda je to Monfilsova taktička zamisao za mečeve sa Novakom.

 

Monfils uvek tako igra, u jednom trenutku zombi sa reketom, u drugom ne može Bolt da ga stigne. :)

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...