Jump to content
IGNORED

Australian Open 2018


Mil@n

Recommended Posts

6 minutes ago, Djuro said:

 

jao da, stvarno, rekao je na presu... 

onda ok. sigurno je tako. 

 

a i sta jadan da kaze? da svi brisu patos sa njim on ne moze da pogleda istini u oci? 

 

 

Chung je odlican teniser, bio je zajeban i prvi mec koji su igrali i bice u buducnosti sigurno u top pet tenisera. Djokovic je igrao odlicno s obzirom da dolazi na teren posle duge pauze, sve i da nema nikakav problem s laktom.

To sto je za tebe brisanje patosa sve osim osvajanja titula, moze da bude samo tvoj problem, ne i Djokovica.

Link to comment
  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1n54jd3r

    71

  • Timmy

    63

  • renne

    38

  • Arkadija

    35

16 minutes ago, Djuro said:

 

jao da, stvarno, rekao je na presu... 

onda ok. sigurno je tako. 

 

a i sta jadan da kaze? da svi brisu patos sa njim on ne moze da pogleda istini u oci? 

 

 

 

Ma da šta zna Nolo, zna Djuro sa foruma šta je istina. :lol:

Link to comment

Realnost je da kenjas po nasem najuspesnijem sportisti...i nema sta kome da bude lepo ili ne...jednostavno pratimo sport i manje vise prirodno je da navijacki posmatramo sve sto se desava

Link to comment
17 minutes ago, Djuro said:

rodjaci, malo suocavanja sa realnoscu ne bi ni vama skodilo.

al' znam da vam je lepo ovako, keep gooing.

 

Realnost je da lupetaš jbg, "nije ništa osvojio znači nije ozbiljan" je toliko glupo da ne vredi ni komentarisati

Link to comment

Otkud su ujednacene, Keys je udaracica bez mozga celu karijeru, veze nema. Drago mi je sto su ona i raspala Pliskova ispale ovako ubedljivo, igraju jako ruzan tenis. Kerber - Halep prava poslastica u najavi, steta sto ne igraju finale. Koja pobedi kasnije osvaja lagano, verovatno Nemica.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

U ostalim vestima Čung pobedio Sandgrena sa 3:0, što mi je jako drago,pogotovo što posle meča Sandrgren na konferenciji za medije nešto uvređeno čitao kao saopštenje. 

 

 

Edited by Arkadija
Link to comment

Kiz je ocigledno imala nesrecu koja cesto zadesi nase kosarkase u mladjem uzrastu - bila je fizicki dominantna. I onda tako lupala servise i forhend vinere i mislila 'jao kako sam mocna'. I dalje bez problema to radi protiv slabijih igracica, evo i sad je razbila u prva dva-tri kola. Ali onda dodje mec protiv neke koja nije bez mozga, ima elitnu defanzivu i makar pristojan napad i Kiz se, po pravilu, ugasi. Ono sto obicno udara joj ne prolazi, pa pocne da bije jace, duze, sire, pa pocne da gresi i onda implodira.

 

Da li zbog preovladjujucih tvrdih podloga ili neceg drugog, ali Amerikanci i u muskoj i u zenskoj konkurenciji izbacuju veoma slican profil igraca, sa istim vrlinama i manama. Kiz samo podigla to na najvisi nivo.

Edited by Malvo
Link to comment
26 minutes ago, Arkadija said:

U ostalim vestima Čung pobedio Sandgrena sa 3:0, što mi je jako drago,pogotovo što posle meča Sandrgren na konferenciji za medije nešto uvređeno čitao kao saopštenje. 

 

 

 

Obrušio se na medije jer su, samo na osnovu toga što tu i tamo podržava rasističke i homofobične stavove (povremeno ih i sam objavljujući na društvenim mrežama), zaključili da je- rasista i homofob. Užas :1_grinning: Lepo im na kraju svima reče, priznaje samo sud Hristove partije:

 

Spoiler

“Vi želite da smestite ljude u te male kutije kako biste svet složili prema vašim unapred smišljenim idejama. Oduzimate nam svaku individualnost demonizujući nas kolektivnim.

Sa nekoliko ljudi koje pratim na Tviteru i nekoliko lajkova na Tviteru, moja sudbina već je zapečaćena u vašim mislima. Malo je granica koje ne biste prešli kako biste napisali provokativan, senzacionalan članak i obeležili me kao čoveka koji želite da budem.

Radije biste bili nastavak propagandnih mašinerija umesto da istražujete informacije, da im pristupite iz različitih uglova i da budete spremni da učite, menjate se i rastete. Vi dehumanizujete olovkom i papirom i okrećete bližnje jedne na druge. Radeći tako, možda ćete otkriti da ubrzavate taj pakao koji želite da izbegnete, pakao koji svi želimo da izbegnemo.

Moje je čvrsto uverenje da se najveća vrednost mora staviti na vrlinu svakog pojedinca, nezavisno od pola, rase, religije ili seksualne orijentacije. Moj posao je da nastavim na svom putovanju sa ciljem da postanem najbolja verzija sebe i kako bih utelovio ljubav koju Hrist ima za mene – odgovaram njemu i samo njemu“.

 

Edited by simetrije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...