Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Ako treba da se stave pare na sledećeg osvajača Rolan Garosa a da to nije Nadal, moj novac ide na Cicipasa. Ovde je već rutinirao Tima i Švarcmana a prilično mu dobro ide i protiv Karenja Buste, što će reći da mu šljaka jako prija. A osim forhenda koji je top klasa, i ostalo je solidno, plus stvarno ima tu kontrolisanu agresiju koja je ključna na ovoj podlozi.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim Nadal trpa, ne vadi... Mrzi me i da uključujem TV...

 

 

 

2 hours ago, keitel said:

Ako treba da se stave pare na sledećeg osvajača Rolan Garosa a da to nije Nadal, moj novac ide na Cicipasa. Ovde je već rutinirao Tima i Švarcmana a prilično mu dobro ide i protiv Karenja Buste, što će reći da mu šljaka jako prija. A osim forhenda koji je top klasa, i ostalo je solidno, plus stvarno ima tu kontrolisanu agresiju koja je ključna na ovoj podlozi.

 

 

Već sam na forumu hvalio Tsitsipasa, ali moji kandidati za ovo bi ipak bili Saša Zverev i Čung.

Link to comment
11 minutes ago, Jeremija said:

Vidim Nadal trpa, ne vadi... Mrzi me i da uključujem TV...

 

Dobar je bio Goffin, dosao je do respektabilnihh 4, a onda je ga je ova budaletina ubila u pojam. Sve fino i onda jos i krompir u drugom, ne da covek. 

Link to comment

Cicipas nije sljakas, iako se za konstituciju dobro snalazi. U tom pogledu je slican Kirjosu i Zverevu (taman je negde izmedju njih), sto znaci da u doglednoj buducnosti moze biti nesto od njega. Decko je pomalo i dijabola. Mislim da ce mu neki dvoimeni Latinos ipak neocekivano uzeti skalp na RG nakon sto se sad dize hajp oko njega.

Link to comment

Viktor je toliko propao da ce izgubiti i od Bernarda Tomica, na sljaci. Klovnu je ovo tek drugi mec posle kvalifikacija za AO.

 

Koji je ovo nivo tenisa, prebacuju preko mreze kao rekreativci. Ne kao Latino sljakasi, nego bas kao rekreativci, metar preko mreze.

Edited by Malvo
Link to comment

Pre tacno 25 godina nozem je zaustavljena najdominatnija karijera u istoriji tenisa. Sa 19 godina imala je 8 GS trofeja. 

 

Mozda i najveca sporsta nepravda ikad.

Link to comment
7 minutes ago, Timmy said:

Pre tacno 25 godina nozem je zaustavljena najdominatnija karijera u istoriji tenisa. Sa 19 godina imala je 8 GS trofeja. 

 

Mozda i najveca sporsta nepravda ikad.

 

+1

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...